2023-05-13 Spezia-M...
 

2023-05-13 Spezia-Milan

Oldal 1 / 4
 
norberto012
(@norberto012)
Admin

A Milan szombaton kora este idegenben a 18. helyen álló Spezia ellen lép pályára az olasz bajnokság 35. fordulójában. A piros-feketék az előző fordulóban 2-0-ra legyőzték a Laziót, míg a speziai alakulat a Cremoensétől kapott ki. Az összecsapás 18:00-kor kezdődik az Alberto Picco stadionban és az AMC Mikro alkalmazáson megtekinthető. Forza Milan!

Idéz
Topic indító Közzétéve : 2023.05.12. 18:29
rossonero01
(@rossonero01)

Szerintem pihentetni kéne még..hosszú a szezon, sok meccs lesz,  a BL-ben is jól állunk, különben is, a Speziát mindig ütjük, akár még Origivel jobb bunkóban (is).

 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.05.12. 19:43
Anselmo
(@anselmo)

@rossonero01 az meg is lesz, az Origi, De Ketelaere, Rebic atomtrióval fogunk rohamozni. Talán jobb is, hogy nem adja a TV. Ezt a műsort már az ötödik alkalommal látnám ismétlésként, elég unalmas lenne már így.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.05.12. 20:12
12majom
(@12majom)

pedig a lecce tett egy szívességet, hogy egy kicsivel több esélyünk legyen a top4-re...mikor,ha nem most robbantanak a belgáink?!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.05.13. 05:16
rossonero01
(@rossonero01)

@anselmo “atomtrio”, ezen hangosan felnevettem. Igen, valóban az. Már-már a Borini, Cutrone, Suso támadótriós idôket idézi ez a felállás, már ami az “atomtriónk” teljesítményét illeti. 
Na,de bízzunk az Isteni csodában!

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.05.13. 09:43
bubu971
(@bubu971)

Nagy az esély arra, hogy ma megspecsételődik a sorsunk. 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.05.13. 09:58
ACM_GRA
(@acm_gra)

Nagyszerű focira, virtuóz megoldásokra és kombinatív játékra számítok! Ha ez a hsz a KA-PA-RO Milan esetében született volna, teljesen helytálló, na de most?! Pedig tudunk mi jól játszani, csak sajnos nem folyamatosan. Ez a keret kevés ehhez, ahogy a többiek is elmondták már.

2:1-es Spezia győzelemre számitok egyébként, (vereség vagy x minden pesszimizmus nélkül nálam ez a találkozó) pedig olyan jó lenne ma nyerni és esélyt adni arra, hogy meglegyen a 4.hely! 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.05.13. 15:05
Anselmo
(@anselmo)

Mostantól minden meccs az utolsó esély kategóriába tartozik. A Lazio bukott tegnap, és még így sem vagyunk a saját kezünkben, ez is mutatja, hogy egészen hihetetlen, hogy milyen rossz helyzetbe kormányozta magát a Milan így a végére. A formákat és eddigi teljesítményt nézve abszolút valószínűtlen, hogy a Milan a hátralevő 4 meccsét kivétel nélkül hozza majd (beleértve a Juventus ellenit is), így szinte bizonyosan a Juve elleni szankciók döntik majd el, lesz-e érdekeltségünk a BL-ben ősztől, vagy sem. 

Ez a szezon az egyik legfurcsább az elmúlt 20 évben. Ha nem volna a BL 4 közé jutás, akkor objektíven nézve is óriási blama és kudarc volna, de az az igazság, hogy én magam ezzel együtt is annak tartom. Ugyanannyi meccset nem nyertünk meg, mint amennyit igen, a csapat semmit nem fejlődött, az újak beépítése teljesen sikertelen volt, a játékunk minősége a meccsek 80%-ában nézhetetlen volt, és ha ehhez majd a BL-ről való lemaradás is társul, akkor nagyítóval kell majd keresni, hogy miért is ne legyen komolyabb elszámoltatás a szezon végén. 

Ha Leao valóban hosszabbít, akkor az komoly pirospont, ha kerestünk annyit ebben a szezonban, hogy azért megérte eldobni a következőt, akkor az pozitív, hogy pluszban zárjuk az évet. De ez nekem csak akkor érdemes említésre, ha lesz pénz fejleszteni a keretet (ahogy Maldini mondja), különben a hajunkra kenhetjük. De a szubjektív érzékelésem az, hogy sokkal több szenvedést, rossz percet, napot, fájdalmat kaptam ettől a szezontól, mint örömet. És az ember az érzéseivel nehezen tud vitatkozni. 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.05.13. 15:15
dzsozy
(@Gunz)

A Spezia nagyon keményen oda fogja magát tenni a mai meccsre. Abszolút esélyesek ezen a meccsen, hiszen ők is az életükért játszanak és kell nekik a pont, netalán mind a 3. Az Atalanta botlott, a Lazio botlott, nem kellene a Romat a nyakunkra hozni teljesen egy vereséggel. Ezt a meccset idegből, az Inter elleni blama miatt győzelemmel kell hozni. De nagyon nem lesz egyszerű. Bennem élénken él az a bizonyos 2-0-ás meccs, ahol a spezia olyan szinten lefocizta a Milant, ahogy múltkor az Inter.

A legnagyobb kérdés, hogy ki fog ma itt gólt lőni?  

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.05.13. 17:35
Anselmo
(@anselmo)

Édes Istenem, csak legyen már vége ennek a szezonnak. Az első félidőt látva ennyi fogalmazódott meg bennem. 

Ez egy nagyon rossz keret. A támadó játékosok Leaót és Giroud-t leszámítva teljesen haszontalanok és értektelenek. És utóbbi is csak erős jóindulattal nem az. 

A hozzászólás módosítva: 12 hónap telt el , Anselmo
VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.05.13. 18:52
dzsozy
(@Gunz)

@anselmo 

Ez igaz, de a kp-ról te amúgy kitől várnál kulcspasszokat, átlövéseket, pontos indításokat, szabikat? Mert egyikük sem alkalmas ezekre igazából. Szóval nem csak az első 4 játékos a ludas, hanem a mögöttük lévő 2 is, és így összeszámolva kb 10 ember a csapatból. 

 

Ide nekünk Szoboszlait. 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.05.13. 18:55
Anselmo
(@anselmo)

@Gunz igen, én is így gondolom. Meg azt, hogy a Milan ielenlegi 27-es keretéből 15-16 játékos teljesen alkalmatlan a Milan mezére. De még a Bologna vagy Sassuolo sem szívesen alkalmazná őket. Nekünk meg itt vannak tömegével.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.05.13. 19:02
dzsozy
(@Gunz)

Eszembe jutott egy sztori a régmúltból. Volt egy fontos meccs, már nem emlékszem kivel játszott a csapat.  Galliani  lement a felesben az öltözőbe és a pletykák szerint csak ennyit mondott: Kaká, kérlek!

Elképzelem ezt most. Lemegy Gál János az öltözőbe... és sírva fakad, majd annyit mond Istenem kérlek! 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.05.13. 19:03
Dio
 Dio
(@deeo)

Na, legalább nem kell aggódni idén már semmin. Május 13-ra elintéztük az izgalmakat.

Nem is érdemel ez a banda bl-t, csak majd a “nagy” erősítések közepette kiváncsi leszek hogy ki lesz az a marha akinek vonzó lesz egy a Európa Ligás Milan.

Jó, mondjuk egy kiesőjelölt Spezia az komoly ellenfél volt, én kérek elnézést, hogy többet vártam.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.05.13. 19:51
dzsozy
(@Gunz)
Írta:: @Gunz

... és sírva fakad, majd annyit mond édes Istenem 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.05.13. 19:53
Oldal 1 / 4