2023-04-12 Milan-Na...
 

2023-04-12 Milan-Napoli

Oldal 4 / 4
 
ACM_GRA
(@acm_gra)

Jó olvasni, hogy mindenki BL lázban ég. 🙂 

Bár már ott tartanánk, hogy megvan az elődöntő. Nagyon érdekes és egyben izgalmas szakasza következik a Milannak az elkövetkezendő napokban. Sorsfordító lesz a Napoli elleni visszavágó. Ha esetleg tényleg az Intert kapnánk az elődöntőben, én sem örülnék neki, a már említett okok miatt. Undorító egy focit játszanak, az biztos. Pioli helyében biztosan kontrákra építenék és persze különös figyelmet szentelnék a pontrúgásoknak. (mondjuk így is úgyis jobbak lehetnénk e terén)

Nem tudom miben bízhatnék, talán egy valamiben igazán: Azaz, (amit már mások is elmondtak itt a fórumon) hogy a Milan DNS-ben van a Bajnokok Ligája! És szerintem ezt bátran ki lehet jelenteni. Bármi is legyen a visszavágó eredménye Nápolyban. Már tavaly Liverpoolban is jók voltunk, (pedig számtalan játékosunknak az első BL meccse volt) érződött, hogy feküdhet nekünk a BL. Az idei kiírás pedig egyértelműen megmutatta, hogy tényleg van keresnivalónk. Mi lenne, ha jelentős erősítések is lennének?! (persze akkor sem biztos, hogy az elit szintjén lennénk, de legalább közelebb lennénk. Pár minőségi igazolással érzésem szerint lehetne szintet ugrani, még ha nem is lennénk nyomban a 2002-2007-es szinten)

A hozzászólás módosítva: 1 év telt el 3 alkalommal , ACM_GRA
VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.04.14. 22:13
gio14
(@gio14)

Romano szerint Oshimen biztosan játszik a visszavágón. 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.04.15. 15:01
Gagacs
(@gagacs)

A suttyó, afrikai drukkerek próbálkoznak. Fosimen ide, Fosimen oda be vannak tojva.

"Találkozzunk a szálloda alatt trombitákkal, pirotechnikai elemekkel és síppal, hogy Milánó ne aludjon". A hír azonban már eljutott a Rossoneri szervezeti gépezethez, amely már megtette a szükséges ellenintézkedéseket.

Plusz Teheot és a gyerekét is megfenyegették/halálukat kívánták a közösségi médiában.

Remélem ez méginkább feltüzeli a csapatot, és elintézik ezeket a szarháziakat.

Forrás: Milannews.it

A hozzászólás módosítva: 1 év telt el 2 alkalommal , Gagacs
VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.04.16. 21:49
Rossoneri1978
(@rossoneri1978)

szarházi kutyák.

egyszer érnek el valamit 40 évente, akkor is öröm helyett balhé, arrogancia és ki ha én nem stílus övez jàtékost, edzőt, szurkolót nápolyban.

A hozzászólás módosítva: 1 év telt el , Rossoneri1978
VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.04.17. 11:57
Oldal 4 / 4