Andriy Shevchenko cáfolta a pletykákat, miszerint a Milan vezetősége kapcsolatba lépett vele és elmondása szerint csak az ukrán válogatottra koncentrál.
A vasárnapi Fiorentina elleni vereség után olyan hírek láttak napvilágot, amelyek szerint a klub felvette a kapcsolatot Shevchenkóval és esélyes, hogy Marco Giampaolo menesztése esetén a korábbi ukrán Aranylabdás klasszis veszi át a csapat irányítását.
Shevchenko tegnap a La Gazzetta dello Sportnak nyilatkozott és elmondta, hogy csak az ukrán válogatottra összpontosít.
„Imádom a Milant, de a klub nem lépett velem kapcsolatba és jelenleg nem gondolok a Milanra. Az ukrán válogatott szövetségi kapitánya vagyok és minden erőfeszítésemmel a hazámra koncentrálok. Szeretnék kijutni a játékosokkal a 2020-as Európa-bajnokságra. Maldini és Boban valódi garancia a Milan számára. A klub talpra fog állni.”
Az ukrán kapitány a napokban Milánóban járt és kedden a helyszínen tekintette meg az Atalanta Bajnokok Ligája mérkőzését a Shakhtar Donetsk ellen, amelyen ukrán játékosokat figyelt. Sheva a meccs után vacsorázni ment a milánói barátaival.
„A Milan továbbra is a szívemben van és biztos vagyok abban, hogy hamarosan megtalálják a megoldást.” – tette hozzá.
11 hozzászólás
Én sokakkal ellentétben örülnék neki. Nem olyan tejfeles szájú ő már…
Én a „sokak” közé tartozom…
Tudom
Helyesen döntött. A MILAN neki még nagy falat lenne.
Persze sok sikert neki a válogatottal!
Ez a Milan minden csak nem nagy falat. Nagy falat egy real, city stb, màr ha a nagy falat alatt sokan nem a szarbòl vàrat építést értik.
Maldini is mint sokan emlitette, hogy a mez terhe….ugyan màr, ki nem suarja le a mai 20x évesek kōzūl, hogy tizen x éve kik rohangàltak ebben a mezben. Rég volt az már
szerintem pedig jelen pillanatban konnyeb egy cityt edzeni mint egy milant
Én is így gondolom…ott azért olyan játékosok rohangálnak, akik edző nélkül is elboldogulnának. A mi szedett-vedett társaságunkat pedig látjuk hétről-hétre, milyen csodát produkálnak gyakorlatilag edző nélkül.
“A klub nem lépett velem kapcsolatba”
A klub nem, viszont Maldini igen. Na bumm!
Valószinű, hogy a közös vacsora nem a klub és Shava között történt, hanem Maldini és Sheva között. Az más, hogy magánemberként Maldini biztos megkérdezte, hogy na mit szólsz egy kis Milan edzősködéshez?
De igazából nagyon örvendek, hogy Sheva elutasítja ezt a lehetőséget, és nem esik bele ebbe a legenda csapdába. Jár a pacsi ezért Shevanak. Meg különben is ő nagyon ügyesen tevékenykedik most a válogatottal.
Ide sztár edző kell, ez a kupac kaka már nem tanulópálya.
Tele a zsák, hogy mindenki szerencsét próbál a Milannál (köztük úgylátszik Paolo meg Boban is) és közben teljesen lezüllesztik, elértéktelenítik az egészet. Jelenleg sokkal-sokkal rosszabb a helyzet mint bármikor.