2024-02-03 Frosinon...
 

2024-02-03 Frosinone-Milan

 
norberto012
(@norberto012)
Admin

A Milan szombaton a Frosinone otthonába látogat az olasz bajnokság 23. fordulójában. A piros-feketék múlt hétvégén 2-2-es döntetlent játszottak a Bolognával, míg a frosinonei alakulat a Veronával ikszelt és 1-1 lett a végeredmény. A mérkőzés 18:00-kor kezdődik a Benito Stirpe stadionban és az AMC Mikrón élőben megtekinthető. Forza Milan!

Idéz
Topic indító Közzétéve : 2024.02.02. 20:31
Anselmo
(@anselmo)

Vidám dolog ez, hogy egyre többször nem adja a TV a soros bajnokinkat. Igazából nem nagyon értem a Sport TV-t sem. Lassan kezdem újra 2002-ben érezni magam. Akkor volt ez, hogy egy meccs TV-n, kettő livescore-on.. de azok más idők voltak, akkor még ennek is örülni kellett. Így 20-22 évvel később már kicsit komikus, hogy egy csatornának ez az egyetlen TOP-bajnoksága van, mégis mindig talál valami érdekesebbet, amit közvetíthet a meccsei helyett. 

Most ez komoly, hogy valami SuperEnduro versenysorozat több nézőt vonz, mint egy Milan meccs? 

 

A hozzászólás módosítva: 3 hónap telt el , Anselmo
VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.02.02. 21:11
kissheva, 123asd, bubu971 and 1 people reacted
bubu971
(@bubu971)

@anselmo Lehet a meccs után örülni fogunk, hogy nem adták 😀. Meglehet a műsor szerkesztője is Milan szurkoló és csak kímélni akar minket.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.02.03. 09:08
Anselmo reacted
123asd
(@123asd)

@anselmo Ne is mond!

Ez már tényleg a sportközvetítés legalja. Komolyan ott tartunk, hogy kézit, meg SuperEndot (nem tudom ez megint mi) kell adni. Bár az is röhej, hogy csak 3 serie a meccset fognak közvetíteni a fordulóból. Na mind1 ez van.

A meccsről meg annyit, hogy a Napoli a Rennes elleni nagyobb meccsekre tekintettel kicsit tartalékosabb kezdővel álltam volna fel, de így viszont be kell húzni a 3 pontot. Hajrá ❤️🖤

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.02.03. 11:01
Anselmo reacted
Dio
 Dio
(@deeo)

Atyám... Elképesztő hazárdjáték ez amit ebben a szezonban művelünk, a sokadik meccsünkön mostmár. Jön egy vezetőgól részünkről, azt hisszük hogy innen majd kontrol alatt lesz minden, erre bekapunk olyan gólokat ami magyarázhatatlan. Aztán vagy fel tudunk pörögni újra, vagy nem. Ezúttal sikerült, nyertünk.

Hullámvasút minden meccsünk, jól látható periódusokkal. Néha hősies küzdeniakarás, begyötört gólokkal, néha megye 2-es színvonal, úgy hogy közünk nincs semmihez.

Az is nyílvánvaló, hogy idén nincs olyan csapat aki ennek a Milannak ne rúgjon gólt, gólokat. Ráadásul olyan gólokat, amire szintén nincs magyarázat. Ha valakinek tavaly bemutatnánk Maignan mai és múlt héten bekapott góljait, nem hinné el amit lát. Döbbenet.

Ez a szezon márpedig így fog kimenni, imádkozzunk hogy a hullámvasutazás megtartson minket legalább a negyedik helyen, de hogy itt vért kell izzadni minden meccsen, az holtbiztos.

 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.02.03. 20:09
123asd
(@123asd)

Na, hát hol is kezdjem.

Megérdemelten nyertünk szerintem, de megint hogyan? Szokás szerint nézhetetlen volt a játék, amíg hátrányba nem voltunk. Maignan nagyon nincs formában, Theo semmi, Leao semmi. Calabria és RLC láthatatlan volt. Adli nagyon gyengén játszott. Reijnders és Kjaer még rendben volt, egyedül Pulisic, Giroud, és Gabbia akik nagyon akartak, és volt bennük tűz, azok közül akik kezdtek. Én közülük választanám ki a meccs emberét. Ami Piolit illeti: Taktika:0, Elképzelés:0, Ötlet:0. Amit pozitívumként lehet említeni, az az, hogy belenyúlt úgy a meccsbe, hogy fordítottunk és meglett a 3 pont. Okaforban sokkal több szenvedély, és akarat volt mint Leaoban, Jovicnak 1 perc sem kellett a gólhoz (világ legjobb cserejátékosa jelenleg), Benna extra volt, illetve Musah és Flo is egész jól szállt be. 

Sokkal több van ebben a keretben, mint ami látszik, csak kellene egy jobb edző.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.02.03. 20:52
bubu971
(@bubu971)

Ha esetleg valakit érdekelne a superendurot az 57-es motoros nyerte.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.02.03. 20:54
acm1962, rossonero01, Gagacs and 4 people reacted
milandrukker
(@milandrukker)

@bubu971 🤣

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.02.03. 20:57
Anselmo
(@anselmo)

@bubu971 és legalább olasz nemzetiségű volt az az 57-es faszika? Biztos Terracciano volt az, és azért nem állt be ma. Vagy Jiménez. Vagy a kettő egy és ugyanaz?

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.02.03. 20:59
123asd
(@123asd)

@bubu971 Ja, tényleg 😀

Amúgy nagyot ment a pali.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.02.03. 21:01
Anselmo
(@anselmo)

Amúgy nem akarok túlzásokba esni, de tök jó hír, hogy megnyertük ezt a meccset. 

 

 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.02.03. 21:04
HegyalJani
(@hegyaljani)

Ahogy az előttem megszólaló Kolléga is megírta, nem történt itt semmi érdekes, csak a szokásos forgatókönyv.. Megszerezzük a vezetést, aztán a srácok elhiszik, hogy a bab is hús.. Természetesen az ellenfél egyenlít majd megfordítja a meccset, aztán jön a kaparás.. A vége az, hogy vagy sikerül vagy nem..

23 meccsen 27(!!!) gólt kapott a csapat.. Az rengeteg.. Ha 10-el kevesebb lenne, még az is sok.. És ebben bizony bőven benne van Maignan is.. Az előző években nem kapott ilyen gólokat.. Ma pedig már nem az első köténygól akadt be.. Ráadásul nagyon éles szögből, ahogy korábban is..

Utána néztem, 8 pontot buktunk el vezetésből.. Négy döntetlenünk van, mind a négy alkalommal mi vezettünk, aztán lett a vége döntetlen.. Milyen érdekes mind a négy alkalommal 2:2 lett a meccs vége.. Másik két esetben az Udinese és ma a Frosinone ellen sikerült hasonló állásból megfordítani a meccset.. Mindkét alkalommal 2:3 lett a vége..

Nem csoda, hogy a Serie A-ban a Milan meccseken esik a legtöbb gól.. Nyilván a semleges nézők örülnek, a Milan szurkolók már kevésbé..

Azért ezek beszédes dolgok ám..

Sokat kritizáljuk (nem ok nélkül) a támadójátékunk, de valahogy csak összekapartak a srácok 46 gólt, ami a Serie A-ban a második legtöbb és a többi bajnokságot nézve is kimondottan jónak mondható..

Jó lenne a bajnokság hátralévő részében tudatosulna a játékosokban és Pioliban is, hogy mi nem a Juventus vagyunk, nem tudjuk sorozatban 1:0-ra megnyerni a meccseket.. Rendbe kell rakni a védekezést és jó lenne, ha Maignan is összeszedné magát, mert édeskevés, amit hozzátesz..

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.02.03. 21:21
Gagacs and bubu971 reacted
bubu971
(@bubu971)

@anselmo  volt rajta bukó így bárki lehetett 😀, de angol neve volt és nagyon hosszú így aztán nem jegyeztem meg 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.02.03. 21:32
kissheva
(@kissheva)

Mindent leírtatok a meccsről, én csak annyit tudok hozzátenni, hogy szerintem az első Milan-meccs volt életemben, amin sikerült elaludnom. Csak a kommentátor keltett fel a góloknál, mert felemelte a hangját, szóval a lényegi rész meg van 😀 Kb ilyen látványos focit játszunk... 😀

A hozzászólás módosítva: 3 hónap telt el , kissheva
VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.02.03. 21:59
Rossoneri1978
(@rossoneri1978)

A védelem és kapus kérdés is egy dolog, illetve hogy a középpàlya miért úgy funkcionál, hogy mindegy kivel játszunk, az ellen mint kés a vajon jön át.

De ha ebben a poziciós felállásban, vagy összetételben, vagy játékosok helyezkedésében nem működik, miért nem próbálnak valami mást?!

Mert egy komolyabb csörtén (inter) megint egy ötös lesz ebből a bohóckodásból.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.02.04. 09:24