2022-10-16 Verona-M...
 

2022-10-16 Verona-Milan

Oldal 1 / 2
 
norberto012
(@norberto012)
Admin

A Milan vasárnap este a 18. helyen álló Verona otthonába látogat az olasz bajnokság 10. fordulójában. A piros-feketék az előző játéknapon hazai pályán 2-0-ra győztek a Juventus ellen, míg a veronai alakulat 2-1-re kikapott a Salernitanától. Az összecsapás 20:45-kor kezdődik és a Sport 2 közvetíti. Forza Milan!

Idéz
Topic indító Közzétéve : 2022.10.15. 22:47
GKG Sempre Milanista
(@gkg-sempre-milanista)

Országos kettes. 

Ilyenkor egy elcsúszott BL Csucsmeccs és nagy rangadó után nehéz felpörögni egy Seria A 18. helyen álló csapat ellen ráadásul idegenben. 

Biztos vagyok benne, hogy sok szurkolóval leszünk majd a Bentegodiban. 

Bizom a Csapat erősségeiben és szivossagaban, és hiszek a győzelemben. Vincere 1:3

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.10.16. 01:11
Anselmo
(@anselmo)

@gkg-sempre-milanista Hehe, hát pont ezért nem országos kettes ez a meccs, amit mondasz :). Hogy nehéz felpörögni, fáradtak a játékosok, stb. Nagyon halovány az a Verona, elvesztették 4-5 kulcsjátékosukat, plusz az edzőjüket is a nyáron, lazán kiesőjelölt csapat lettek. Abban igazat adok, hogy kötelező a győzelem ma este, de idegenben hírhedten gyengék vagyunk ebben a szezonban, azontúl pont ezek a problémák, amiket írtál is.

Az minden esetre jól kivehető, hogy ebben a szezonban a TOP 7-8 csapat alig-alig bukik pontokat a többiekkel szemben, szinte csak egymástól veszi el őket az élboly. Ez pedig azt jelenti, hogy minden egyes ilyen meccsen elszórt pont még a szokásosnál is kétszer nagyobb súllyal eshet latba. Erre nagyon figyelni kéne. 

A hozzászólás módosítva: 2 év telt el , Anselmo
VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.10.16. 10:02
kissheva
(@kissheva)

Országos kettes, de én mindenre számítok csak könnyű meccsre nem. Főleg annak fényében, hogy azokon felül, amiket @anselmo kolléga felsorolt, már-már legendásan nem vagyunk erősek a kiscsapatok ellen, ha ezek betömörülnek.

Ami az első 7-8 csapat pontszórásait illeti, szerintem ez azt jelzi, hogy mennyire gyenge jelenleg a Serie A, és a tabella második felében lévő csapatok egyre kevésbé képesek meglepetésekre. Sajnos ez nem is csoda a gazdasági lehetőségeiket figyelembe véve. 

Hogy magára a meccsre visszakanyarodjak, nagy kérdés lesz, hogy a játékosok miképpen tudtak regenerálódni a Chelsea elleni erőnléti edzés után. Főleg, hogy az előzetes kezdő 11-ünk ugyanaz, mint a kékek ellen volt. Jó hír, hogy jövő héten nincs hétközben meccs, így egy utolsó vágtát még talán kicsikar belőlük a Mister, aztán lehet regenerálni egy hét múlvára.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.10.16. 10:48
Rossoneri1978
(@rossoneri1978)

@anselmo 

hirhedten gyenge idegenben az idei évben??

Ezt az eddigi meccsek alapján hogy tudtad leszűrni?

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.10.16. 11:27
Anselmo
(@anselmo)

@rossoneri1978 Hát elismerem, valóban nem volt nehéz dolgom 😂. Bár ha jobban elolvasod, én azt írtam, hogy "ebben a szezonban" és nem azt, hogy "idén".

A hozzászólás módosítva: 2 év telt el , Anselmo
VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.10.16. 11:52
ACM_GRA
(@acm_gra)

Normális esetben szerintem is 2-es. Akár több góllal is, ha jól jön ki a lépés. Ugyanakkor tudom jól, hogy manapság nincs tuti meccs, pláne a Serie A-ban. Ha a kellő alázat, hozzáállás meglesz, akkor a 3 pont is. 

A hozzászólás módosítva: 2 év telt el , ACM_GRA
VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.10.16. 12:17
Rossoneri1978
(@rossoneri1978)

@anselmo 

én is erre a szezonra gondoltam🙂

azért sok vereség nem jött össze eddig, a cselzit hagyjuk…

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.10.16. 13:57
Anselmo
(@anselmo)

@rossoneri1978 6 meccsünkből idegenben 4-et nem tudtunk eddig megnyerni. Ez nem túl jó mérleg, bár nyilván Londonban vagy Bergamóban nem szégyen egy kevésbé jó eredmény. És mit mondjak, az Empoli vagy a Sampdoria elleni produkció sem volt meggyőző. Az eddigi összes jó meccsünk kivétel nélkül hazai pályán volt ebben a kiírásban.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.10.16. 18:41
utahjazz reacted
GKG Sempre Milanista
(@gkg-sempre-milanista)
  1. @anselmo Vetetlenek vagyunk az idei szezonban idegenben… 

 

 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.10.16. 19:32
GKG Sempre Milanista
(@gkg-sempre-milanista)

A Bajnokságban.  

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.10.16. 19:33
LireMille
(@liremille)

@gkg-sempre-milanista LOL, szval ha játszunk 38 döntetlent és kiesünk, akkor is az a lényeg, hogy veretlenek maradtunk? Imádom az ilyen okosokat, akik megmagyarázzák, hogy az üveggyöngy is gyémánt 🤣😂. Persze, veretlenek vagyunk (a bajnokságban), ettől még idegenben a csapat játéka eddig nem vót lehengerlő eddig, és az eredmenyek is erősen vegyesek. 😆. De persze lehetne rosszabb is, ez tény.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.10.16. 19:50
Dio
 Dio
(@deeo)

Remélem Pioli ad egy komoly fejmosást mindenkinek a félidőben.

Nem egy játékosnál látok teljesen érdektelenséget, kb mintha félvállról vennék az egészet, flegma passzok, leszarom hozzáállás. A 16-os előtt konkértan 0 darab jó passzt tudtunk elkönyvelni az első félidőben. Középpálya mint olyan nem létezik, ha egy kicsit erősebb lenne ez a Verona, már vezetne.

Sokkal több kell ennél, mert azért lehet látni, hogy nem nagy nehezség elmenni a kapujukig.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.10.16. 21:35
Lacinho
(@lacinho)

Félidő: hát eddig x... Nem lesz könnyű de nyerni kell... Nem az a baj hogy be pattan gabbiárol de úgy mozgott mint egy kislány... Inkább kaptuk volna a másik gólt :D.

Illetve úgy éreztem simán lehet gála is amíg nem hoztunk össze egy gólt... De támadásban azóta nagyon kevesek vagyunk . Elhitette velük hogy jók lehetnek és nem is rosszak. 

 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.10.16. 21:35
Lacinho
(@lacinho)

@deeo amúgy igen a bal oldalunk Theo &leao is nagyon flegma... Illetve Giroud már vagy 10 meccse mindig sarkalgatni akar...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.10.16. 21:36
Oldal 1 / 2