2023-12-13 Newcastl...
 

2023-12-13 Newcastle-Milan

Oldal 1 / 2
 
norberto012
(@norberto012)
Admin

A Milan szerda este idegenben a Premier League-ben szereplő Newcastle ellen lép pályára a Bajnokok Ligája-csoportkörének utolsó fordulójában. A piros-feketék a hétvégén 3-2-re kikaptak az Atalantától, míg a Szarkák 4-1-re elveszítették a Tottenham elleni meccsüket. Az összecsapás 21:00-kor kezdődik és a Sport 1 élőben közvetíti. Forza Milan!

Idéz
Topic indító Közzétéve : 2023.12.12. 17:47
Rakuzan
(@rakuzan)

Valahogy úgy érzem, hogy nyerni fogunk. Annyira ellenünk szól minden, hogy már csak azért is. Nyerni fogunk, de továbbjutni nem. Ez pedig pont arra lesz elég, hogy Pioli maradhasson és folytatódjék a vesszőfutás.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.12.12. 19:34
Rossoneri1978
(@rossoneri1978)

Na ez ahogy leírtad, a lehető legrosszabb forgatókönyv ami lehet.

Volt 5 meccs lehetősége a brigádnak, ha egy vereség kell a váltáshoz, ám legyen!

Amúgy is a világ röheje és a klub múltjához abszolút nem illő, nem megérdemelt továbbjutás lenne.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.12.12. 21:32
rossonero01
(@rossonero01)

Egyet kérek, csak az Europa ligát ne! 

Megjósolni sem tudom mit várhatunk a csapattól, annyira kiszámíthatatlanok vagyunk mostanában. Maximális koncentrációval képesek vagyunk megverni az angolokat, de sajnos nincs a kezünkben a sorsunk. 

Leaora még mindig full ideg vagyok a NU elleni flegmázós ziccere miatt..

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.12.12. 22:37
bubu971 reacted
ACM_GRA
(@acm_gra)

Ugyanezt érzem én is. Mégha kínkeservesen is, de egy utolsó percben rúgott góllal meglesz a győzelem, ám a továbbjutás nem fog összejönni. (bár tévednék!) Az Európa Ligát én sem szeretném, inkább egy stabil bajnoki 3.helyezést választok, mint mondjuk egy Európa Liga elődöntőt, feláldozva a bajnokságot hogy aztán ismét izgulni kelljen a BL-indulásért. Köszönöm, nem kérek ebből az opcióból! 

Persze, a mai győzelem is abból fakad, (nem a jelenlegi formánkból, az egyszer biztos) amit többen is leírtak, hogy tényleg minden ellenük szól. Ilyenkor szoktunk nyerni és valamit előhúzni a tarsolyból. Sajnos a tragikus végkimenetelt is eltudom képzelni, hogy több góllal lemosnak minket esélyt sem adva a győzelemre.

De ha mégis nyerünk és tovább is jutunk, nagyon boldog leszek még akkor is, ha drasztikus változások aligha lesznek a klub életében...

Másik: Szerintem jó esély van arra, hogy a Dortmund hazai pályán legyőzze a PSG-t, úgyhogy mindent bele kell adni! 

A hozzászólás módosítva: 5 hónap telt el 2 alkalommal , ACM_GRA
VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.12.13. 10:20
gio14
(@gio14)

Kőkemény meccsre számítok, s ne feledjük, hogy a Newcastle-nak ugyanaz az esélye a továbbjutásra, mint nekünk... 
A PSG eddig idegenben betlizett... A Dortmund motiváltságától nem tartok, fiatal csapat, hazai közönség, presztízs értékű ellenfél.. szerintem pörögni fognak. 

 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.12.13. 19:36
Dio
 Dio
(@deeo)

Ha van ennek a vezetőségnek egy minimális esze, akkor januárra kinevezi Abatét edzőnek, aztán nyáron talál valakit, mondjuk Mottat. Tényleg nem tudom mi kéne még… ez a félidő konkrétan minősíthetetlen. Elég megnézni Maignan reakcióját a lapnál, tökéletes leírja az egész helyzetet a Milannal, egy káosz.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.12.13. 21:57
ACM_GRA reacted
ACM_GRA
(@acm_gra)

Egyetértek. Mennie kell Piolinak. Ebben a csapatban azért ennél jóval több, a minősíthetetlen teljesítmény ezen a szinten elfogadhatatlan. (és nem, nem joga bonitot vártam, vagy azt hogy brillírózni fogunk de ez nem csak Milan szinten kevés, még az Atalanta szintjén is.)

Jó lenne talpra állni és fordítani! De ez csak a hitem, semmi más. 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.12.13. 22:01
Anselmo
(@anselmo)

@acm_gra Pedig csak sikerült. Pioli megváltotta a jegyét a szezon végéig, nekünk meg marad egy kis foscsimoscsi dagonyázás az EL-ben. De legalább még egy esély a BL-indulás elcsípésére, ha a TOP4 nem jönne össze odahaza. 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.12.13. 23:02
ACM_GRA reacted
Dio
 Dio
(@deeo)

Amúgy marhák vagyunk, végig nem vettük észre hogy Pioli csak altat. Aztán jövünk a kontrákkal, igaz hogy három 100%-os ziccerből kettő kapufa lett, de egy gól 😀 

Elképesztő hogy egy ennyire semmi félidő után ezt meg tudtuk nyerni. Jöhet az EL, de jó. Nem is kell mondanom hogy mennyire fáj az első meccsen elpuskázott 4000 ziccer, és a hazai Dortmund vereség… ezek nem megugorhatatlan feladatok lettek volna ugye. 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.12.13. 23:02
Gagacs reacted
Rossoneri1978
(@rossoneri1978)

Ennek van aki tud most örülni?

Nyerhető meccsek pontjaival sima továbbjutás lehetett volna, a mostanában “megszokott” mutatott játék képe viszont kiábrándító és utolsó helyet érdemel.

de legalább tényleg semmi nem fog a csapat körül változni, marad az agónia, fostenger…ezt a szart tényleg.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.12.13. 23:07
Anselmo
(@anselmo)

@rossoneri1978 Ahogy Lansky mondá a chaten, a létező legrosszabb forgatókönyv jött be. Ez igazából semmit nem segít a Milanon, nem fogja felrázni a dologkat, elkönyvelhető, hogy legalább a szezon végéig Pioli marad az edző. Holott nyilvánvaló, hogy nagyon komoly bajok vannak. És ezen nem fog segíteni egy Molde elleni párharc. Sem pénzügyileg, sem a játékképen.

De mégis azt mondom, valamennyire örülni kell, mert ez a csapat a mi csapatunk, nem zúgtunk ki Európából egyedüli olasz csapatként, némi aprópénz is bejön, és talán nem zilálja szét mentálisan végképp a társaságot egy újabb megszégyenülés. De pirruszi győzelem ez ettől függetlenül még.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.12.13. 23:18
Rossoneri1978
(@rossoneri1978)

A csapat, klub és szurkoló szempontjából egyaránt legrosszabb forgatókönyv alakult a mai csoportmeccseken….le vagyok sújtva

A hozzászólás módosítva: 5 hónap telt el , Rossoneri1978
VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.12.13. 23:19
Dio
 Dio
(@deeo)

@rossoneri1978 majd mindjárt jön a tudjuk kicsoda (nem Voldemort) és felkérdez hogy mi az hogy nem tudunk örülni egy Milan győzelemnek és hogy látszik Pioli munkája meg a töretlen fejlődés, meg hogy mégis milyen szurkolók vagyunk mi…

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.12.13. 23:19
Gagacs reacted
Rossoneri1978
(@rossoneri1978)

@deeo 🤦🏻‍♂️ ne is mondd😂😂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2023.12.13. 23:21
Oldal 1 / 2