Több játékos neve is szerepel a Milan kiszemeltjeinek listáján csatárposztra a 2026/27-es szezonra.
A 2026-os nyári átigazolási időszak legnagyobb kihívása egy gólerős középcsatár szerződtetése lesz a Rossoneri számára. Santiago Gimenez nem tudott meggyőző teljesítményt nyújtani, Niclas Füllkrug a kölcsönidőszaka alatt nem vált be, míg Rafael Leao, Christopher Nkunku és Christian Pulisic sem klasszikus középcsatár, ezért kulcsfontosságú lesz, hogy a vezetőség beavatkozzon a nyári mercato alatt.
Daniele Longo, a Calciomercato transzferguruja arról írt, hogy napokon belül megbeszélés lesz Gerry Cardinale és Massimiliano Allegri között Milánóban. A csatárposztra legesélyesebb játékosok között van Goncalo Ramos (Paris Saint-Germain), Dusan Vlahovic (Juventus) és Gabriel Jesus (Arsenal) neve.
A La Gazzetta dello Sport mai száma szerint a Milan már megkezdte az új csatár keresését a következő szezonra. A lap úgy értesült, hogy a kiszemeltek között van Ramos és Vlahovic mellett Serhou Guirassy (Dortmund), Alexander Sorloth (Atlético Madrid) és Nicolas Jackson (Chelsea) is.
A Gazzetta hozzátette, hogy Allegri legalább négy tapasztalt és nemzetközi szinten is bizonyító játékost kér a csapat megerősítése érdekében. Ilyen például Leon Goretzka a középpályára, akiért a Milan is versenyben van. A német középpályás várja, hogy a Rossoneri kiharcolja-e a Bajnokok Ligája-indulást a 2026/27-es idényre.


8 hozzászólás
Ennek kb. annyi hírértéke van, mint mikor annó a 2009-es válság idején a Pápa megkezdte az aggódást..
Ismerve a csatárigazolási politikánkat, legalább annyira lesz hasznos a keresés, mint a Pápa aggódása..
Bár a nagy számoj törvénye alapján, akár be is jöhet..
Kb. innentől minden egyes poszt hírértéke ezzel lesz egyenlő. Mert ma már mindent is közölni kell a kattintásokért… Igazából a hivatalos bejelentés lesz az egyetlen, amit tényleg el lehet már hinni. 😀
10-20 millióért max. Kellene egy fiatal, aki sehol se bizonyított még, de jól cseng a neve. Vagy egy öreg akinek volt egy szezonja amikor kijött a lépés, és az elmúlt 3 évben nem rúgott gólt…
Nem kell fiatal. Ovisokból van elég a csapatban. Olyan kell, aki rendet is rak az öltözőben, de az nem egy taknyos lesz…
Origit rehabilitálnunk kell…
Most akkor Allegri mégis marad?
Pesic is opció lehet. Nemzetközi szinten bizonyitott, gólerős szerb válogatott 9-es. És a legjobb korban van!
Megkezdte?😀 Évek óta mást se csinál.😁 ……csak a végén a márkabolt helyett, a turiban vásárol.😉