Fórum
2024-05-18 Torino-M...
 

2024-05-18 Torino-Milan

 
norberto012
(@norberto012)
Admin

A Milan szombat este a 10. helyen álló Torino otthonába látogat a Serie A 37. fordulójában. A torinói alakulat az előző játéknapon idegenben 2-1-re nyert a Verona ellen, míg a Rossoneri a szezon legnagyobb arányú győzelmével 5-1-re kiütötte a Cagliarit. Az összecsapás szombaton 20:45-kor kezdődik és a Sport 1 közvetíti. Forza Milan!

Idéz
Topic indító Közzétéve : 2024.05.17. 18:02
Lansky
(@lansky)

#ToriNO

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.05.17. 21:01
Dio
 Dio
(@deeo)

Nem gondolom hogy Európában van még egy olyan bajnoki második helyezett, akinek a középhátvédei ennyi helyezkedési hibát vétenek meccsenként. 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.05.18. 21:28
hodyzoli
(@hodyzoli)

Már csak egyet kell kibírni nekünk és a játékosoknak is, aztán mindenki mehet EB-zni/nyaralni, akármi is az ami most éppen érdekli őket (mert a Milan vagy a becsületes évzárás tuti nem). Persze én a Pioli-féle csapattól eddig sem vártam már különösebben semmit, fizikálisan és mentálisan tudtuk eddig is hogy nincsenek rendesen felkészítve, így a mérkőzéseken a pillanatnyi hangulat/kedv dönti el hogy mit látunk, legyen az négy rúgott gól és pörgős játék vagy ez a gyalázat, teljesen beleillik a Pioli-féle felkészítésbe.

Egy dolog miatt haragszom Pioli-ra (mint motivátor) és a játékosokra (mint akiknek oda kéne tenniük magukat). Nem fair a többi csapattal szemben hogy olyan csapatnak/csapatoknak adogatunk év végén pontot-pontokat, akiknek még ez fontos mert van céljuk. Ez kib*szás azokkal akikkel Ők küzdenek egy célért és akik ellen év közben odatettük magunkat és mondjuk megvertük azokat (legyen az nemzetközi kupaindulás vagy kiesés elleni harc). Értem én amit többen többször leírtak, miszerint ezek már csak zsoldosok Milan mezben, nem a csapatért/edzőért játszanak hanem csak magukért, de azért lehetne annyi becsületük hogy ne csak a mezt küldjék fel a pályára.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.05.19. 09:15
Anselmo
(@anselmo)

@hodyzoli Meg még rengeteget, ha Fonseca lesz az edző. A portugál Pioli. De legalább valóban látom, mennyire ambiciózus ez a klub és a teljes vezetése. Egyébként Sam Allardyce is szabad lesz a nyáron, akárcsak David Moyes. Vagy Stöger és Paulo Sousa is. Ők is abszolút a mi szintünk, vagyis azé a szinté, amit Cardinale és társai elképzeltek ennek a Milan számára. 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.05.19. 15:09
Mutt
 Mutt
(@mutt)

@anselmo Ranieri a mi emberünk, ő már csinált csodát! Nekünk meg egyértelműen arra van szükségünk. 🤷

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.05.19. 18:35
123asd and Gagacs reacted