2024-04-27 Juventus...
 

2024-04-27 Juventus-Milan

 
norberto012
(@norberto012)
Admin

A második helyezett Milan szombat este a harmadik Juventus otthonába látogat az olasz bajnokság 34. fordulójában. A két csapat között 5 fordulóval a vége előtt 5 pont a különbség a tabellán a milánóiak javára. A piros-feketék az előző fordulóban 2-1-re kikaptak az Intertől, míg a torinói alakulat az Olasz kupa-elődöntő visszavágóján 2-1-re elveszítette a Lazio elleni meccset. Az összecsapás szombaton 18:00-kor kezdődik az Allianz Stadiumban és a Sport 2 közvetíti. Forza Milan!

Idéz
Topic indító Közzétéve : 2024.04.26. 19:51
HegyalJani
(@hegyaljani)

Nehéz lenne megmondani, hogy a ké csapat közül melyik van pocsékabb formában.

A Milan annyival tart előrébb, hogy az eltiltások miatt lényegében a komplett védelem hiányzik.

Látva a várható kezdőcsapatot, azon belül is a védelem összeállítását, kisebb csoda lenne, ha megúsznánk 2-3 kapott gól alatt. Ugyan lehetne bízni abban, hogy majd többet szerez a csapat, de mostanában a gólszerzéssel is hadilábon állnak a srácok.

Hatalmas szenvedésre és kínlódásra számítok ma este, egy marék nyugtató bekészítése javasolt..

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.04.27. 11:54
rossonero01 reacted
LireMille
(@liremille)

@hegyaljani Már, ha van itt még min idegeskedni úgy általában véve. Mert szerintem édes mindegy. Ez a team fejben szét van már esve, abban se lennék biztos, hogy egyáltalán tudunk még meccset nyerni nyárig. Talán a csikóhalakat, de mást nem. 4 pont kell a biztos BL-induláshoz, az meglesz. De a második hely az tutira nem. 5 forduló alatt 5 pontot nézek ki most a helyzetből, meg ebből a társaságból. 

Capello nyilatkozata nagyon komoly üzenet volt a napokban. 

Leao, Théo és Maignan már semmit nem akarnak adni ennek a klubnak, menni akarnak, és magaról tojnak a Milanra. Meg kéne lépni, hogy mind a hármat (de kettőt minimum) eladni a nyáron, plusz Bennát, és még ezt-azt, meg a kölcsönös játékosokat is (CDK, Krunic, Maldini, Salamakers, stb). Na most akkor lenne alsó hangon 250 milliós büdzsé, amelyből olyan MOTIVÁLT csapatot lehetne rittyenteni, hogy az bárkinek Európába méltó vetélytársa lenne! Nekik lefőtt a kávé, nem akarnak itt már semmit, de most még nagyon jó pénzért mindenkit el lehetne adni. Tomorit is köztük akár. De csak az maradjon itt, aki tenni akar a Milanért. 

Új ciklust kell indítani Jani. Szerintem ezt te is belátod, ha jobban belegondolsz. Ettől a csapattól már nem kell várni semmit, tehát idegeskedni se kell rajta.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.04.27. 12:33
dzsozy
(@Gunz)

 

Leao, Théo és Maignan már semmit nem akarnak adni ennek a klubnak, menni akarnak, és magaról tojnak a Milanra. Meg kéne lépni, hogy mind a hármat (de kettőt minimum) eladni a nyáron, plusz Bennát, és még ezt-azt, meg a kölcsönös játékosokat is (CDK, Krunic, Maldini, Salamakers, stb). Na most akkor lenne alsó hangon 250 milliós büdzsé, amelyből olyan MOTIVÁLT csapatot lehetne rittyenteni, hogy az bárkinek Európába méltó vetélytársa lenne! Nekik lefőtt a kávé, nem akarnak itt már semmit, de most még nagyon jó pénzért mindenkit el lehetne adni. Tomorit is köztük akár. De csak az maradjon itt, aki tenni akar a Milanért. 

 

Azért ekkora baromságot ritkán látok még a facen is. Bizonyára egy ilyen eladás után érdemben tudnád pótolni Leaot és Theot.  Pénzzel meg lehúznák a csapatot. Egy ilyen mercatoval évekre hazavágnák a csapatot... 

A motiváció az pillanatnyi dolog. Amennyiben az új edző sem tudja majd őket motiválni, akkor menjenek. Jelen pillanatban azt hiszem, hogy Mignon és Benna eladása nem fájna annyira a csapatnak.

 

Némi gondolat a meccsről is:

Következik a Genoa.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.04.27. 20:15
kissheva
(@kissheva)
Írta:: @liremille

@hegyaljani Már, ha van itt még min idegeskedni úgy általában véve. Mert szerintem édes mindegy. Ez a team fejben szét van már esve, abban se lennék biztos, hogy egyáltalán tudunk még meccset nyerni nyárig. Talán a csikóhalakat, de mást nem. 4 pont kell a biztos BL-induláshoz, az meglesz. De a második hely az tutira nem. 5 forduló alatt 5 pontot nézek ki most a helyzetből, meg ebből a társaságból. 

Capello nyilatkozata nagyon komoly üzenet volt a napokban. 

Leao, Théo és Maignan már semmit nem akarnak adni ennek a klubnak, menni akarnak, és magaról tojnak a Milanra. Meg kéne lépni, hogy mind a hármat (de kettőt minimum) eladni a nyáron, plusz Bennát, és még ezt-azt, meg a kölcsönös játékosokat is (CDK, Krunic, Maldini, Salamakers, stb). Na most akkor lenne alsó hangon 250 milliós büdzsé, amelyből olyan MOTIVÁLT csapatot lehetne rittyenteni, hogy az bárkinek Európába méltó vetélytársa lenne! Nekik lefőtt a kávé, nem akarnak itt már semmit, de most még nagyon jó pénzért mindenkit el lehetne adni. Tomorit is köztük akár. De csak az maradjon itt, aki tenni akar a Milanért. 

Új ciklust kell indítani Jani. Szerintem ezt te is belátod, ha jobban belegondolsz. Ettől a csapattól már nem kell várni semmit, tehát idegeskedni se kell rajta.

Kicsit sok volt a fifa manager mód nem? Mert ez a való életben így működik ahogy leírtad....Eladom a meghatározó játékosokat, és a belőlük kapott pénzből kicserélem a fél csapatot, akik egyből majd meghalnak egymásért, és bajnokságot nyernek?!

Mondjuk azért azt megkérdezném, hogy mi van azzal az álláspontoddal, hogy nincs itt semmi látnivaló, simán megvan a bl, sőt... tehát minden a legnagyobb rendben, Pioli meg maga Menotti.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.04.27. 21:10
LireMille
(@liremille)

Én se vagyok hülye, vagy vak..ha szarul mennek a dolgok, levonom a konzekvenciát. De itt sokan ugyanazt szajkózzák csak, ha jól megy, ha nem. Nekik az is jó lenne, ha 12. lenne a Milan, mert akkor az jó. Megkövetem azokat, akik már ősszel azt mondták, hogy ez a vezetőség tökkel ütött. Most már én is ezt látom. Sajnos ez a tavaszi idény felnyitotta a szemem, mert szörnyű volt, amit láttam. 

De én néhány emberkének minden jó, akármi történik, behipnózva azt szajkózzák, hogy mennyire jó minden. Ez nem olyan, hogy egyszer állítottál valamit, és utána soha többé nem állíthatsz mást, mert akkor bugris vagy. Ez csak birkák sajátja. Ősszel/tél elején azt hittem, kurva jó dolog indult itt el, eltelt egy szezon, és át kellett értékelnem. Ennyi.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.04.28. 15:21