2024-03-01 Lazio-Mi...
 

2024-03-01 Lazio-Milan

 
norberto012
(@norberto012)
Admin

A Milan péntek este idegenben a Lazio ellen lép pályára az olasz bajnokság 27. fordulójának nyitómérkőzésén. A piros-feketék az előző fordulóban 1-1-es döntetlent játszottak az Atalantával, míg a rómaiak 2-1-re kikaptak a Fiorentinától. Az összecsapás pénteken 20:45-kor kezdődik a Stadio Olimpicóban és a Sport 2 élőben közvetíti. Forza Milan!

Idéz
Topic indító Közzétéve : 2024.02.29. 17:41
bubu971
(@bubu971)

Győzelem=boldog hétvége

Döntetlen=szürke hétvége

Vereség=elcseszett hétvége

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.01. 08:02
Anselmo
(@anselmo)

@bubu971 Boldogság, gyere haza, késő van, gyere haza, honnan jössz nem érdekel, gyere haza csak ennyi kell...

Remélem Pioli szereti és hallgatja Cserhátit, mert ideje lenne már adna nekünk némi boldogságot is. Nem mintha a 9. Lazio leverése soha nem látott hőstett lenne, de már ennek is nagyon tudnék örülni! 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.01. 09:29
Body100
(@body100)

@anselmo vigyázzunk ezekkel a leverésekkel, mert még megjelenik LireMille és ránk szabadítja a prikézsiát...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.01. 10:41
kissheva
(@kissheva)

Egy biztos, ha ma nem nyerünk, igencsak el kell kezdeni hátrafelé is nézegetni. Annyi a szerencse, hogy a két nagymúltú klasszis csapat, az Atalanta és a Bologna egymással játszik. Minden esetre én azért bízom egy pozitív eredményben.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.01. 12:40
Anselmo
(@anselmo)

Igen, ez teljesen biztos szerintem is. A sorsolás nekünk kedvez azért, mert miközben játszunk most a Lazióval, az Atalanta a Bolognával, a Juventusszal és a Napolival is fog, de a Bolognának is kijár most a bergamói csapat és majd az Inter a következő fordulóban. Szóval annak ellenére is nagy művészet lenne szorosabbá tenni a versenyt magunknak, hogy nem tartom valószínűnek a mai római győzelmet. Sőt. Hogy egy klasszikust idézzek, remélem, hogy egy szürke hétvégét azért szereznek nekünk a srácok :D. 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.01. 12:48
kissheva reacted
123asd
(@123asd)

Ha hozzuk azt a játékot mint az Atalanta ellen, és ha egy picit pontosabbak vagyunk a kapu előtt, akkor nyerhető ez a meccs. Egyébként én nem attól félek a legjobban, hogy a támadójátékunk rossz lenne, az Inter után mi lőttük a legtöbb gólt, az utóbbi meccseken 1-2 kivétellel mindig 2 felett rúgunk, így szerintem ott nincs baj. Az a legnagyobb probléma, hogy nagyon sok gólt kapunk. A bajnoki szezonban 31 gólt kaptunk összesen a bajnokságban, míg tavaly 43 at. Már most 32 nél tartunk.... . Jó, nyílván Tomori, és Kalulu (meg egy ideig Thiaw) hiánya nagyon meglátszik, de Pioli keze is benne van, mert neki kellene megszervezni a védelmet normálisan. Na mind1, 1-0, vagy 2-1 es győzelmet tippelek, de nem azért mert annyira biztos vagyok ebben, hanem mert vereségre vagy döntetlenre gondolni se akarok így hétvége előtt. Hajrá ❤️🖤

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.01. 16:35
Anselmo
(@anselmo)

@123asd Ezzel én is pontosan így vagyok a hétvége előtt 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.01. 18:01
kissheva
(@kissheva)

Na akkor boldog hétvége lesz. 🙂 Agyonvertük a Laziot sziporkázó játékkal 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.01. 22:48
bubu971 reacted
Dio
 Dio
(@deeo)

Hu hát itt azért voltak érdekes ítéletek, a csodával határos módon ezúttal nem mi voltunk a rosszabbik oldalán annak a bizonyosnak. 
Szeretném kiemelni a taktikai géniuszunk döbbenetes húzását: nem, nem a győztes gólt szerző Okafor beállítását… hanem a 80. percben, amikor emberelőnyben vagyunk és meg kéne nyerni a meccset, mit húz ez fondorlatos stratéga, na mit?! Behoz KETTŐ darab középhátvédet!!! Nem egyet, kettőt! Van ilyen? Létezik ilyen? Ha nem látom a saját szememmel, nem hiszem el. És az ilyen benito féle marhák magyarázzák a saját blogjukon, hogy ez a Milan semmivel sem lenne jobb egy normális edzővel…

A hozzászólás módosítva: 2 hónap telt el , Dio
VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.01. 23:25
Anselmo
(@anselmo)

Ez egy borzalmas élmény és meccs volt. Rossz reklám az olasz futballnak, a Milannak is, minden tekintetben. Nyertünk, de én mégsem érzem azt, hogy ez így boldog hétvége lesz a szürke hétvége helyett. Mármint, ha csak a Milanon múlik. 

Igazából nem tudom, mi volt itt a terv. Egy nagy nulla volt szinte mindenki a csapatból, Leãotól kezdve Giroud, az egész középpálya (Adli és Bennacer kritikán aluli volt), Pulisic érdemei is eleggé kétesek - noha két embert is kiszórtak róla. Pioli megint megmenekült, hiszen csak az eredményt láva Rómában nyerni szép dolog. De azért ez minden volt, csak szép és megérdemelt nem. Piolinál már csak Hegyi Iván van lejjebb számomra. Van az a pont, amikor valakinek be kell fejezni, és másoknak ezt meg láttatnia kell az illetővel. Ez nagyon az a pont már, szenilis és beképzelt, nem való képernyőre már. Azonkívül, hogy két összetett mondatot nem tud már kinyögni.

Mindegy, lett 3 pont, a történelem csak ezt jegyzi majd meg, a többit igyekszem gyorsan elfelejteni.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.02. 07:54
beatbandit
(@beatbandit)
Írta:: @deeo

Hu hát itt azért voltak érdekes ítéletek, a csodával határos módon ezúttal nem mi voltunk a rosszabbik oldalán annak a bizonyosnak. 
Szeretném kiemelni a taktikai géniuszunk döbbenetes húzását: nem, nem a győztes gólt szerző Okafor beállítását… hanem a 80. percben, amikor emberelőnyben vagyunk és meg kéne nyerni a meccset, mit húz ez fondorlatos stratéga, na mit?! Behoz KETTŐ darab középhátvédet!!! Nem egyet, kettőt! Van ilyen? Létezik ilyen? Ha nem látom a saját szememmel, nem hiszem el. És az ilyen benito féle marhák magyarázzák a saját blogjukon, hogy ez a Milan semmivel sem lenne jobb egy normális edzővel…

Kjaer nyilván elfáradt (nála talán eleve az volt a terv, hogy nem fogja végig játszani a meccset), Gabbia pedig besárgult, így teljesen logikus lépés volt mindkettő lecserélése. Ha mondjuk Gabbiát kiállítja a hajrában a bíró, aligha tudtuk volna behúzni a meccset, úgyhogy Pioli eme húzásában szerintem semmi kivetnivaló nincsen.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.02. 08:00
bubu971
(@bubu971)

Lelkünkben boldogság, szívünkben öröm, arcunkon mosoly a problémák pedig maradtak...

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.02. 08:14
Dio
 Dio
(@deeo)

@beatbandit szerintem meg két kezdő középhátvédet lecserélni egyszerre, sokkal rizikósabb mint fenthagyni az egyiket sárgával. És amint említettem, emberelőnyben kellett gólt szerezni hogy nyerjünk. Nyilván ugye át megint más kérdés, hogy a nem sokat mutató nigériain kívül kit hozott volna még előre. 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.02. 09:59
123asd
(@123asd)

Hát igen, erre számítottam, hogy nyerünk, de szokás szerint gyengén játszunk. A 70 percig nagyon semmi nem volt, de ez ellen a csürhe ellen éppen elég volt ez a nézhetetlen 💩 amit Pioli megint kitalált. A játékvezetés megint botrányos volt, de megkell hagyni, hogy full jogosan lett leküldve mind3 Lazio játékos. A Lazionak 2-3 kontrán kívül momentuma sem volt, nekünk se volt sokkal több, de szerintem jobban megérdemeltük a győzelmet. Theo, Benna, Cheek, és Puli akit ki lehetne emelni, esetleg még Okafor, Kjaer, és Maignan (a clean sheet) miatt. Többi közepes. Csütörtökön el, ott nyerni kell mindenhogyan, hajrá ❤️🖤

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.02. 13:21