2024-03-10 Milan-Em...
 

2024-03-10 Milan-Empoli

Oldal 1 / 2
 
norberto012
(@norberto012)
Admin

A Milan vasárnap délután a 14. helyezett Empoli együttesét fogadja a San Siróban az olasz bajnokság 28. fordulójában. A piros-feketék csütörtökön 4-2-re nyertek a Slavia Praha ellen az Európa Ligában, míg a toszkán együttes múlt hétvégén bajnoki meccsen 1-0-ra kikapott a Cagliaritól. Az összecsapás 15:00-kor kezdődik a San Siróban és a Sport 1 közvetíti. Forza Milan!

Idéz
Topic indító Közzétéve : 2024.03.09. 15:11
bubu971
(@bubu971)

Na még 10 meccs Piolival a bajnokságban....

aztán megpihenünk és még 38 😭

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.10. 16:58
Dio
 Dio
(@deeo)

Szeretnék gratulálni mindenkinek aki ezt végig bírta nézni. Komoly egy színvonal volt, na. 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.10. 17:12
Gagacs reacted
milandrukker
(@milandrukker)

Jó lenne, ha sikerülne lezárni az ilyen meccseket úgy 60-65. percig bezárólag. Kicsit kevésbé őszülne az ember. A 3 pont megvan, menni kell tovább és várni/nézni a többiek botladozását.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.10. 17:51
123asd
(@123asd)

Nyertünk! Pioli alatt leginkább ennek kell örülni sajnos. Valószínű az év végén menesztik, az alatt a bl hely valószínű meglesz, az elt meg majd meglátjuk.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.10. 18:15
kissheva
(@kissheva)

@milandrukker Van aki őszül, van aki kopaszodik. Én eddig az asszonyra fogtam mindig, de azt hiszem bocsánatot kell tőle kérnem.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.10. 22:13
Jackoby5 reacted
Anselmo
(@anselmo)

Azért a szokásos minőséget megkaptuk tegnap is. De abból legalább nem engedünk! Boldog vagyok, hogy Ibrahimovic lenyilatkozta, mennyire boldogok és elégedettek Piolival, legalább tudja az ember, mire készüljön, s ahogy Bubu kolléga mondta, a nyári pihenő után még 38+n darab meccset lehet még átszellemülten átszenvedni.

Egyébként ősz elején jön nálunk a kettes számú baba, valószínűleg a következő szezonból az összefoglalókon kívül kb. semmit nem fogok látni, nagyon esetleg a délutáni meccsekből néhányat. Azok meg ugye többnyire ilyen nívóval rendelkeznek... szóval nem bánom, ha Pioli kitölti a szerződését, mert úgy legalább nem maradok le semmiről :D. Aztán kis szerencsével a 2025/26-os szezont már valamennyire tudom is követni. Ha mégis jönne egy új és ígéretes edző, és még a mercato is jól sikerül a nyáron, akkor viszont jó nagy szarban leszek, mert ezt nem szeretném kihagyni... 🙂  

A meccshez annyi fűznivalóm van, hogy hálás köszönöm Destrónak, hogy beállt. Eszembe juttatta, milyen borzalmas volt, amikor még ő is a keretünk tagja volt, és hirtelen jobbnak éreztem a meccset. 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.11. 09:18
Mutt reacted
Rakuzan
(@rakuzan)

@anselmo Én a meccshez inkább nem szólnék, legalább a győzelem megvan...a babához viszont grat.! 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.11. 09:53
Anselmo reacted
hodyzoli
(@hodyzoli)

@anselmo Nagy gratula és ha úgy érzitek megérdemli, hívjátok a kicsit Stefano-nak, sokat tett érte hogy az asszonnyal foglalkozz és ne a TV-vel 😀 😀 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.11. 10:29
R66, Anselmo, kissheva and 1 people reacted
milandrukker
(@milandrukker)

@anselmo Gratula, de nem kell az olcso kifogas! A gyereknek Milan meccsre kell kelnie es Milan meccset nezve kell elaludnia. Jo ha mar fiatalon megszokja, hogy nem egyszeru az elet 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.11. 11:08
Anselmo and kissheva reacted
bubu971
(@bubu971)

@anselmo Gratula, sok boldogságot és jó egészséget a családnak.

p.s.

akkor Pioli forever, de csak azért, hogy ki ne maradj a jóból. 🤣 🤣 🤣 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.11. 12:10
Anselmo reacted
hodyzoli
(@hodyzoli)

@milandrukker Mondjuk jelenleg a Milan meccsekre elaludni nem kihívás 😛 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.11. 12:22
Anselmo reacted
Anselmo
(@anselmo)

Hú, tényleg nagyon köszönöm mindenkinek!! ❤️ :). Ezt már egyesével meg sem tudom köszönni nektek, mert szét trollkodnám vele a topic-ot :D. Egyébként az a helyzet, hogy mindkét nagyapját Istvánnak hívják, úgyhogy nem lenne ördögtől való gondolat Stefanónak hívni :D. Persze még nem tudjuk, hogy fiú lesz-e egyáltalán...  

Minden igyekezetem ellenére az biztos, hogy nem a következő szezon lesz, amiből a legtöbbet látom majd, úgyhogy remélem nem most jön ide Klopp edzőnek és nem most tolunk le egy olyan mercatót, hogy egyszerre jön Koopmeiners, Gyökeres és Douglas Luiz, mert akkor valamit ki kell találnom... 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.11. 14:15
R66
 R66
(@r66)

A mérkőzéshez túl sok érdemlegeset nem tudok hozzáfűzni. Főleg az első félidőben úgy tűnt, hogy Pioli meghúzta a "váratlant" taktikai szinten és Leao hiányában most a "pass to Pulisic" lemez pörgött. Az amcsinak voltak is kísérletei, beadásai, nem is játszott rosszul, de örülnék végre egy olyan edzőnek, aki ennél azért több rafinériát tud előkapni a zsákból. A 3 pontnak örüljünk, a többit felejtsük el.

Anselmo mester: Csatlakozok az előttem szólókhoz, nagyon sok boldogságot! 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.11. 18:30
Anselmo reacted
123asd
(@123asd)

@anselmo Utólag is gratula! 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2024.03.12. 07:20
Anselmo reacted
Oldal 1 / 2