2022-09-14 Milan-Za...
 

2022-09-14 Milan-Zagreb

 
norberto012
(@norberto012)
Admin

MATCHDAY! A Milan ma este hazai pályán fogadja a Dinamo Zagreb együttesét a Bajnokok Ligája csoportkörének második fordulójában. A piros-feketék az első játéknapon 1-1-es döntetlent játszottak a Salzburggal, míg a horvát csapat 1-0-ra nyert a Chelsea ellen. Az összecsapás 18:45-kor kezdődik a San Siróban és a Sport 2 közvetíti. Forza Milan!

Idéz
Topic indító Közzétéve : 2022.09.14. 07:30
szucsi82
(@szucsi82)

Én egy nagyon kemény szoros meccsre számítok.

Nekem ma sem egyértelmű ,hogy olyan simán megszereznénk a 3 pontot.

Nyilván rámennek a kemény védekezésre a horvátok nekünk meg valahogy fel kell törni azt.

De remélem Leao a hétvégi pihenője előtt még megrázza magát.

Hátul stabilak vagyunk elől meg majd meglátjuk mi lesz.

Több sérülés már ne legyen.Főleg ne támadó részen.

Forza Milan

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.09.14. 08:23
Dio
 Dio
(@deeo)

Sokkal komolyabb hozzáállás kell mint a Salzburg ellen, egy jobb ellenfél ellen ráadásul. Nem szabad hogy a Dinamo vérszemet kapjon, ha ponttal távoznak tőlünk, akkor itt akár még baj is lehet később.

Jól megvagyunk lőve csatár fronton. Giroud 35 évesen ezt a 3-4 naponta való terhelést kizárt hogy hosszútávon bírni fogja. Alternatíva meg jelenleg nincs. Az sem kizárt, hogy Leao középen fog játszani egy jelentősebb időt a meccs során, mint csatár, más reális opció híjján.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.09.14. 09:29
szucsi82
(@szucsi82)

Ez azért rendbe volt.

Úgy kezdtük ahogy kell egy olyan csapatnak aki 3 pontot akar elvinni egy meccsen.

Letámadtunk ,sokat volt nálunk a labda de igazán nagy helyzetet nem nagyon sikerült kialakítanunk.Aztán jött a 11es és a 2.félidő elején egy szép fejes.

A bekapott gólért kár.A védelem nem volt a helyzet magaslatán , jó megszivatták őket.

De egyébként a kapott gól után sem éreztem egy percig sem,hogy itt esélye lett volna bármire is a Dinamonak.

Szerencsére a végén egy akció után szép gólt lőtt Pobega és végleg lezártuk a meccset.

Szerintem a srácok nagyon nem is fáradtak el.Lehetett pihenni is a végén azoknak akik végig játszották a meccset.

Vasárnap kéne még egy nagyot villantani aztán lehet pihenni kicsit.

Szép volt.

Forza Milan

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.09.14. 21:03
SempreMilan_81
(@sempremilan_81)

Két lényeges dolog volt a mai meccsen: a három pont megszerzése és az, hogy ne sérüljön meg senki.

Mindkettő teljesült. Innentől kezdve elégedett vagyok, a bónusz h a csoport első helyén állunk.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.09.14. 23:24
Rakuzan
(@rakuzan)

Magabiztos győzelem volt, ahogy azt kell egy idegenbeli döntetlen kezdés után. Külön öröm Pobega egyre magabiztosabb játéka, illetve, hogy Sale végre úgy néz ki, tud gólt is lőni (nem bánom, ha csak a BL-re tartogatja őket :)). A Napoli mérkőzés nagyon kemény lesz, de bárki ellen esélyekkel vonulunk ki. Meg kell verni őket, aztán lehet lélegzetet venni.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.09.15. 07:37
Anselmo
(@anselmo)

2013 novembere óta először szerzett a Milan színeiben gólt olasz játékos a BL-ben, akkor utoljára Balotelli a Celtic ellen, most pedig Pobega. Nem ma volt. Mindenben hoztuk, amit kellett, végre megvolt a BL-szinten alapnak tekinthető tempó és pörgés csaknem végig. A másik meccs döntetlenje talán a lehető legkedvezőbb eredmény számunkra, ha a következő meccsen elcsípünk egy pontot a Stamford Bridgen, akkor érzésem szerint itt már nagy baj talán nem lehet a továbbjutást illetően sem. Sajnos a Chelseanek élet-halál harc lesz mindkét meccs ezek után, és ezt ideális esetben nem így képzeltem volna el az első két kör után, de tekinthetjük úgy is, hogy hatalmas lesz a nyomás az angolokon. 

Ez volt "A kötelező" meccs a csoportban, ha a továbbjutást komolyan gondoljuk. 

 

 

 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.09.15. 08:54
Dio
 Dio
(@deeo)

Sokkal simább lett, mint amit személy szerint vártam, minimális villanásai voltak a horvátoknak, igaz abból lett is egy gól. Egészen döbbenetes, hogy a mi Alexis barátunk 2 meccsen 2 gólnál tart, hát tartsa már meg a jó szokását a továbbiakban is! Külön öröm a Pobega gól, annak fényében még inkább, hogy már a Samp ellen is jól játszott.

Nagyon komoly meccs jön a Chelsea ellen, így hogy az angolok befulladtak -5 ponttal. Addig van két és fél hét, reméljük nem fogyunk el addigra. Ez egyelőre jól néz ki számunkra, bár a csoport sokkal nyitottabb így 2 meccs után mint várható volt.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.09.15. 11:21