Sandro Tonali, a Milan korábbi középpályása elárulta, hogy mely futballistákból áll az álomcsapata.
Tonali 2020 nyarán szerződött a Milanhoz a Brescia együttesétől és a klub körülbelül 19 millió eurót fizetett érte. Az olasz középpályás három szezont töltött a piros-feketéknél és közönségkedvenccé vált, azonban 2023 nyarán a klub 58,9 millió euróért plusz különböző feltételekhez kötött bónuszokért eladta a Newcastle Unitednek.
Tonali a Sky Italiának adott interjújában megnevezte az álomcsapatát azon játékosok közül, akikkel valaha egy csapatban játszott az eddigi karrierje alatt. Az álomtizenegyben összesen hat olyan játékos szerepel, akivel együtt játszott a Milanban.
Tonali beválogatta az álomcsapatába többek között Zlatan Ibrahimovicot, Rafael Leaót, Theo Hernándezt és Gianluigi Donnarummát is.
TONALI ÁLOMCSAPATA:
G. Donnarumma
Trippier, Kjaer, Bastoni, Theo
Kessié, Barella, Guimaraes
Murphy, Ibrahimovic, Leao
Tonali 2020 és 2023 között 130 tétmeccsen lépett pályára a Milanban, ezeken 7 gólt szerzett és 13 gólpasszt osztott ki. A 25 éves futballista 2022-ben Scudettót nyert.


2 hozzászólás
Csak gyere vissza, Sandro <3 Végtelenül hiányzol…
Klasszis/egykoron klasszis játékosok és Murphy 😀