Sikeresen lezárultak a tárgyalások a Milan és a Chelsea között, így Ruben Loftus-Cheek úton van Milánóba.
Mint arról beszámoltunk, a Milan és a Chelsea vezetősége megállapodott egymással Loftus-Cheek átigazolásáról. Fabrizio Romano jelentése szerint az angol középpályás játékjogáért 16 millió eurót fizet a Rossoneri, továbbá 4 millió euró bónuszt tartalmaz az üzlet, így a teljes vételár összege elérheti a 20 millió eurót.
A Sky Sport Italia és a MilanNews tényként közölte, hogy Loftus-Cheek csütörtökön orvosi vizsgálatokon vesz részt a Milannál a Madonnina klinikán.
Az ilyenkor kötelező orvosit követően elvégzi az erőnléti teszteket, majd a megszokott menetrendnek megfelelően a klub főhadiszállásán, a Casa Milanban aláírja a szerződését az új klubjával.
RLC a következő órákban érkezik Milánóba. A 27 esztendős játékos lesz a Rossoneri következő igazolása Marco Sportiello után és egyben az első erősítés a középpályára a nyári mercato alatt. Loftus-Cheek hosszú évek után búcsút int a nevelőegyesületének, amelynek színeiben összesen 155 tétmeccsen lépett pályára.
9 hozzászólás
Sokakkal ellentétben én látok ebben a srácban valamit. Remélem elkerülik a sérülések, és hasznára lesz a csapatnak.
27 évesen nem futott még be.. kíváncsi vagyok. Enzo Fernandest hozhatta volna magával 😁
Azt Maldinieknek kellett volna tavaly amikor Renato Sanchezt uldoztek gozerovel
Jaja,csak a karneválos elfelejtet pénzt adni🤣hiába ferdìtesz megint,Maldini is akarta Enzot.
Hozzon egy kis angolos lendületet és fizikumot a csapatban. 🙂
Persze a cikk címe szerint csak várják.
Engem ettől a kölöktől a hideg ráz, annyira átlagos, hogy már már fájó.
Nem tudom, 212 meccset játszott a PL-ben és úgy összeen az elmúlt 8 évben. Ez semmi, vagy a padot koptatta, vagy sérült volt. B kategória erősen. És két kezdőt veszítettünk a középpályáról. Kessie (posztja mai napig üres), és most Tonali. Foftász esetleg ezek cseréje lehetne.
Ezzel a vezetéssel nekünk ez a szintünk sajnos. Ez a kategória jelenleg az elérhető. Név alapján akár még jó is lehet, de én is remegek egy Origi szindrómától, nem lehet tudni. Legalább valakit el tudunk hozni, az előző hét után ez felüdülés.
Végülis Tomorit sem lehetett kirobbantani a Chelsea kezdőjéből.🤔
Tomori, ha kölcsönben is volt játszot. Lóftász még ott se nagyon.