• Fórum
    • Chat
    • Bejelentkezés
    2023. szeptember 23., szombat Belépés
    Facebook Twitter Instagram
    Regisztráció
    AC Milan Club BudapestAC Milan Club Budapest
    • Kezdőlap
    • Hírek/Cikkek
    • 2023/24
      • Felkészülési meccsek
      • Átigazolások
      • Serie A
      • Bajnokok Ligája
      • Olasz kupa
    • AC Milan
      • Játékoskeret
      • Szakmai stáb
      • Női csapat
      • Primavera csapat
      • Korábbi szezonok
        • 2022/23
          • Serie A
          • Bajnokok Ligája
          • Olasz kupa
          • Olasz szuperkupa
          • Felkészülési meccsek
        • 2021/22
          • Felkészülési mérkőzések
          • Átigazolások
        • 2020/21
          • Felkészülési mérkőzések
          • Serie A
          • Európa Liga
          • Olasz kupa
          • Átigazolások
        • 2019/20
          • Felkészülési mérkőzések
          • Átigazolások
          • Serie A
            • Menetrend
            • Csapatok
            • Mérkőzések
            • Tabella
        • 2018/19
          • Felkészülési meccsek
          • Serie A
          • Európa Liga
        • 2017/18
          • Felkészülési meccsek
          • Átigazolások
          • Serie A
          • Olasz kupa
          • Európa Liga
        • 2016/17
          • Felkészülési meccsek
          • Serie A
          • Átigazolások
          • Olasz kupa
          • Olasz szuperkupa
        • 2015/16
          • Felkészülési meccsek
          • Serie A
          • Olasz kupa
          • Átigazolások
        • 2014/15
          • Felkészülési meccsek
          • Seria A
          • Olasz kupa
          • Átigazolások
          • Primavera
        • 2013/14
          • Serie A
          • Bajnokok Ligája
          • Primavera
        • 2012/13
          • Serie A
          • Olasz kupa
          • Bajnokok Ligája
          • Primavera
        • 2011/12
          • Serie A
          • Olasz kupa
          • Bajnokok Ligája
          • Olasz szuperkupa
          • Primavera
        • 2010/11
          • Serie A
          • Olasz kupa
          • Bajnokok Ligája
          • Primavera
      • A San Siro története
      • Milanello edzőközpont
      • Casa Milan
    • Történelem
      • Évről-évre
      • Eredmények
      • Vitrin
      • Rekordok
      • Játékosok
      • Csapatkapitányok
      • Milan himnusz
      • Magyarok a Milanban
      • Edzők
      • Milan elnökök
      • A Milan mez
      • Visszavonultatott mezszámok
      • Átigazolási rekordok
      • Milánó
    • ACMilan.hu
      • Belépés
      • Chat
      • Facebook
      • Rólunk
      • Szerzői jogok
      • Kapcsolat
    Fórum
    AC Milan Club BudapestAC Milan Club Budapest
    Napi pletyka

    Mercato jelentés: Kamada, Scamacca, N’Dicka, Tielemans

    Szerző: norberto0122023.06.10.18 hozzászólás

    Íme a szombat reggeli legfrissebb hírek a Milan lehetséges igazolásainak ügyében.

    DAICHI KAMADA: A Milan vezetősége újra rástartolt Kamada megszerzésére Paolo Maldiniék távozása után – közölte Gianluca Di Marzio a Sky Sport Italiától. A klub új vezetősége néhány nap gondolkodást és mérlegelést követően meghozta a végső döntést és szerződtetni kívánja a japán válogatott támadó-középpályást, aki ingyen csatlakozhat a csapathoz. Kamadával az elmúlt órákban pozitív kapcsolatok voltak a transzfer lezárása terén.

    GIANLUCA SCAMACCA: A Milan vezetősége információkat kért Scamacca helyzetéről. Az olasz csatár iránt a Roma is érdeklődik és felmerült egy potenciális kölcsönüzlet gondolata. A 24 éves futballista tavaly nyáron 36 millió euróért igazolt a West Hambe és 27 tétmeccsen 8 góllal zárta a szezont.

    EVAN N’DICKA: A francia utánpótlás-válogatott középhátvéd egyre közelebb áll ahhoz, hogy ingyen csatlakozzon a Romához. A Gazzetta szerint Stefano Pioli telefonon beszélt N’Dickával, hogy ismertesse a projektet és meggyőzze a játékost. Ugyanakkor Pioli nem tudja garantálni számára az állandó helyet a kezdőcsapatban, ami fontos tényező a játékos számára. Emellett a Roma vezetői – a Milan közbelépésének hatására – növeltek az ajánlaton és 3 millió euróról 4 millió euróra emelték az 5 éves szerződési javaslatot. Minden jel arra utal, hogy N’Dicka a Roma játékosa lesz és már csak az utolsó részletek hiányoznak a transzferhez.

    YOURI TIELEMANS: Geoffrey Moncada keményen dolgozik annak érdekében, hogy tető alá hozza a transzfert. Tielemans szabadon igazolható lesz, ugyanis lejár a szerződése a Leicester Cityvel. Daniele Longo a Calciomercatótól arról számolt be, hogy a belga válogatott középpályás 5 millió eurós fizetést kér, amit az Aston Villa hajlandó is megadni neki. A Milan továbbra is versenyben van és a mai napon további kapcsolatfelvétel várható a játékossal, hogy a vezetők megpróbáljanak megállapodásra jutni vele.

    FRISSÍTVE: Tielemans a Premier League-ben szereplő Aston Villát választotta. Az angol együttes megnyerte a licitháborút a belga válogatott középpályásért a Milannal, a Romával és a Galatasarayjal szemben. A Villa hivatalosan is bejelentette, hogy megegyezett Tielemansszal egy 4 éves szerződésről. A játékos éves szinten nettó 5 millió eurót fog keresni az új csapatában.

    RUBEN LOFTUS-CHEEK: Di Marzio szerint jelenleg parkolópályán van Loftus-Cheek leigazolása és a tárgyalásokat felfüggesztették. A vezetők nincsenek meggyőződve a befektetésről a 27 éves angol középpályás életkora és átigazolási ára miatt.

    kamada loftus-cheek milan ndicka scamacca tielemans

    EZEK IS ÉRDEKELHETNEK

    Ezzel a kezdővel állhat fel a Milan a Verona ellen

    2023.09.23.4

    Milan-Verona: Beharangozó

    2023.09.22.1

    81 évesen elhunyt Giovanni Lodetti

    2023.09.22.2

    18 hozzászólás

    1. Zsolti 2023.06.10. 09:56

      N’Dicka helye a romaban sem garantalt csak ha el tudjak passzolni Ibanezt a Spursnek.
      Ott is hasonloan gondolkoznak. Eladnak egy erteket, hogy helyet csinaljanak. Sempren is azt irjak, hogy Tomori meg Kalulunal meghallgatjak az ajanlatokat…
      Mikera leszek kivancsi, hogy keresnek e neki rendes helyettest ha jovore el kell engedni. Chelsea nagyon teper erte. De ha a MU meg a Spurs is beszall a versenybe akkor nem hiszem, hogy a Milan meg tudja tartani amilyen fizukat dobalnak arrafele….

      Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
    2. Steelman22 2023.06.10. 10:36

      Ha jól értesültem Pioli nem tart igényt CDK-ra, viszont a WH vinné, akár egy csere sem zárható ki velük Scamaccára.
      Kamada szinte biztos jön. Scamaccára és Tielemansra van esély. Ndicka és Thuram érkezése nagyjából kizárt. LFC pedig szerintem Tielemanstól függ, hogy foglalkozunk-e vele egyáltalán.

      Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
    3. gio14 2023.06.10. 14:22

      Nagyon jópofa: újragondolták pár nap alatt, és ők is arra jutottak, hogy le akarják igazolni Kamadát :DDD Ugyanúgy, ahogy Maldini. Bátortalanok voltak azt mondani Maldini menesztése után, hogy Kamada jó irány volt, marad a törekvésünk, hogy leigazolják. Nem, ők újragondolták, és ugyanarra jutottak mint Maldini. :DD ok…
      Az pedig, hogy most van egy új koncepció, így júni közepe táján, és most gondolkozunk azon, hogy rástartoljunk olyan játékosokra, akik már célegyenesben vannak más csapattal, nem sok jót sejtet erre a Mercatora.
      A top játékosokért pedig kezdenek bejelentkezni más klubok. Magic az első. Nem véletlenül.
      Baromi rosszul időzített, és elhamarkodott döntésnek tűnik ez a Maldini-ügy…:/

      Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
      • SempreMilan_81 2023.06.10. 15:00

        Amúgy tényleg elképesztő. Maldini nem volt jó nekik, viszont az általa kiszemelt játékosok már igen. 😀

        Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
        • go4fun 2023.06.10. 15:12

          Miért Moncada kereste Arnautovicsot meg Shaarawyt is?😂
          Cardinale biztos megbánta már látva a tucatnyi magyar Milan szurkoló haragját. Ezekután a szárnyaló NB1ben biztosan nem mer csapatot venni. Pfff ezt megúsztuk😂

          Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
      • go4fun 2023.06.10. 15:02

        Miért ? Van amikor jobb elbocsátani?
        Mert Maldini mire garancia hogy Mike hosszabbit fele annyiért mint amennyit egy MUba keresne?! Maldininek voltak nagyon jó igazolásai meg nagyon rosszak is mint minden sportigazgatónak. Arról nem is beszélve, hogy csomóan Maldini iránti tiszteletből ingyen mentek 😃

        Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
    4. gio14 2023.06.10. 15:52

      Az nem biztos, hogy Maldini hibája, hogy valaki ingyen elment. Pl. Kessie, nem hosszabbíott, hanem arra spekulált, hogy ingyen igazolhatóan jobb szerződést tud kialkudni máshol. Kulcsfigura volt, több kérője is volt. Az ő döntése például az, hogy nem várt a Milantól perspektívát. S ne feledjük, hogy ezt a döntést ő már 2021-ben meghozta, mivel akkor nem hosszabbított, s lelépett következő nyáron.
      Ez volt a nagy feladat a Milannak, hogy építsen egy erős magot, lépjen előre, és tartsa meg a kulcsjátékosokat. Ez több éves terv, amit Maldini szerintem jól képviselt. Lásd pl Leao, hosszabbított, és most egy olyan nyár előtt álltunk, amikor meg is tudjuk tartani az erős magot, és tovább tudjuk építeni.

      Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
      • Zsolti 2023.06.10. 17:00

        Nem persze. Nem a sportigazgato feladata felmerni es kulonben is szemetek voltak mert becsaptak mint a managementet.Donnarumma meg Calhanoglu, Romagnoli, Kessie, Bonaventura … Ezek a szignifikans tavozok.

        Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
        • sebastian 2023.06.10. 20:21

          Romagnolit és Bonaventurát el engedtük.Tiszteségesen távoztak,mindkettő megérdemelte hogy maga döntsön a sorsáról.A másik 3 pedig egy patkány volt mint ember.Mind hazudoztak össze vissza mert ingyen akartak távozni.

          Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
          • go4fun 2023.06.10. 22:07

            Ja megérdemelte? Nos akkor a másik 3 miért nem érdemelte meg? azert nem érdemelte meg mert velük hosszabítani akart a csapat de ők menni akartak? Érdekes a logikád.
            Másrészről a többi csapatban akkor csak angyalok vannak, hogy onnét nem mennek el ingyen ennyien?

            Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
            • sebastian 2023.06.11. 13:14

              Mit nem értesz azon ha valaki szól hogy menni akar?A másik 3 tudta hogy olyan fizetési igénye van amit a klub nem tud megadni,ezért mindig hazudozot.Mit kaptál volna Bonaventuráért?????Romagnoli meg minek maradt volna ha mindenki tudta hogy nem játszik???Nekünk már nem érte meg velük hosszabítani!De ezt már 2-3éve ezerszer le lett irva.Felesleges szájtépés.

              Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
              • Zsolti 2023.06.11. 14:03

                Vegulis a Milan uszik a penzben. Mi szuksege lett volna arra a 15 m amennyit Romagnoli er. Bonaventura meg 5-ot. 😂

            • Zsolti 2023.06.11. 14:04

              😂+1

              Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
              • sebastian 2023.06.11. 14:42

                És ki a jó isten adot volna 15 milliót érte?nem röhögtes már.🤣Valami angol kiscsapat kinált érte valamennyit de egyértelműen kijelentette hogy nem akarja elhagyni olaszországot és a Lazioba akar igazolni.Ventura meg 5M na persze🤣.Ez tényleg csak a fifában működik.🤣

              • Zsolti 2023.06.12. 08:58

                😀 Igen Romagnoli aki most 28 eves es kezdo a Lazioban es OLasz valogatott …ilyenek valoban nem szoktak semmit sem erni. 2021 nyaran 26 evesen biztos a kutyanak sem kellett volna a piaci ertekenel nyomottabb aron….
                Ami Bpnaventurat illeti 2020ban amikor az utolso evet toltotte a Milanban akkor olasz valogatott volt es 30 eves… Azota stabil kezdo a Fiorentinaban….
                2019ben akkor biztosan semmit sem ert… Hogyne.
                Amikor ilyen Gustavo Gomesekert penzt Adtak meg a Milan fizetett 7m egy 30 eves Messiasert…
                Szoval akkor vagy Maldini volt nagyon vak, hogy Messiasert peznt adott mert ez nem a Fifa manager… meg Arnautovicokert akart itt 8 milliopkat fizetni…
                Szoval akkor az egyik oldalon vicc a masikon meg bomba uzlet?!

              • sebastian 2023.06.12. 16:13

                Azt vágod hogy egy játékosnál(főleg az áránál) mennyit számít hogy mikor jár le a szerződése??Arnautovic nincs itt!!!!sose volt!!!feleslegesen ne hablatyolj✌

    5. Stez 2023.06.10. 19:46

      A Tielemans-pletyka annyira volt realis, hogy mar ala is irt az Aston Villahoz inkabb. Felek, ez mar megint egy olyan mercato lesz, ahol sorra dobaljak be a jobbnal jobb neveket, aztan a vegen meg Messiasok jelentik majd a felmegoldast.

      Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
      • Steelman22 2023.06.10. 20:17

        Igen, őt is kihúzhatjuk a listáról.😅

        Be kell jelentkezni a válaszadáshoz

    Szólj hozzá a bejegyzéshez és írd le a véleményed! Mégsem

    Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.

    Legfrissebb híreink

    Ezzel a kezdővel állhat fel a Milan a Verona ellen

    2023.09.23.

    Milan-Verona: Beharangozó

    2023.09.22.

    81 évesen elhunyt Giovanni Lodetti

    2023.09.22.

    Jovic: „Az volt a vágyam, hogy a Milanhoz igazoljak”

    2023.09.22.

    Giroud pihenőt kaphat a Verona elleni bajnokin

    2023.09.22.

    Maignan ennyi meccset hagyhat ki

    2023.09.22.

    Pioli új szerepkörben tesztelte Reijnderst

    2023.09.22.
    © 2023 AC Milan Club Budapest - 1999 óta

    Gépeld be a keresendő szavakat majd nyomj ENTER -t a kereséshez. Ha szeretnél visszalépni, akkor nyomj ESC -et.

    Belépés vagy Regisztráció

    Üdvözlünk!

    Jelentkezz be vagy Regisztrálj most!

    Elfelejtett jelszó?

    Regisztrálj most!

    Már regisztráltál? Bejelentkezés itt.

    A jelszavad elküldjük a megadott email címre.