Másfél hét válogatott szünet után folytatódik az olasz bajnokság és a Milan a holtversenyben listavezető Inter ellen lép pályára a 12. forduló rangadóján. Az összecsapást vasárnap rendezik a San Siro stadionban és a kezdőrúgás 20:45-kor lesz. A mérkőzést a Match4 magyar sportcsatorna élőben közvetíti. Forza Milan!
Megnézem a meccset annak ellenére, hogyha Hakant vagy az Argentin prolit látom majd örülni, akkor az egész hetemet elbasszák!
Ennek ellenére remélem meg lesznek csapkodva a sinteresek..
na ezt én is írhattam volna mert ugyan így érzek.
remélem pariban leszünk és nyerünk valahogy.
@jackoby5 És ugye nincs is szebb látvány, mint ahogy az egyik kullog le cserére, azzal a tudattal, hogy ma sem tudott hozzátenni (ja de, könyökölt egy gyönyörűt, amiért még csak lapot sem kapott)... Majd a másikat szintén már a padon mutatják, a nagyképű önelégült feje helyett, egy magába forduló, kulcsszituációban hibázó, vesztes tekintet. Imádom.
Könyöklés nagyon minimálisan sárgát ért, de azért jópár helyen akár piros is lett volna.
Dehogy még csak vissza sem nézik, ha másnem az ápolás közben mivel vérző játékos ról van szó, az teljesen meglepő.
Az egész hetem jó lesz! Hakan feje, kihagyott tizije es az a tény hogy Milánó piros fekete számomra mindent megér! Forza Milan!
Szép volt srácok!
A tizinél Maignan egy kicsit közelebb helyezkedett a bal kapufához (az Ő szemszögéből) és mintegy felkínálta a jobb alsót, Hakan pedig beszopta. Bravúros mentális győzelem volt Maignan részéről.
