VB 2022, Katar

 
norberto012
(@norberto012)
Admin

Ide jöhetnek a 2022-es katari világbajnoksággal kapcsolatos hozzászólások.

Idéz
Topic indító Közzétéve : 2022.07.03. 10:42
szucsi82
(@szucsi82)

Tegnap a francia meccsen jó volt látni mennyire örült mindenki Giroud 2. góljának, amivel beállította Henry 51. gólos válogatott csúcsát.
Szerintem a csoportban meg is döntheti azt.

Szurkolok neki mert mióta nálunk van sokat tett a csapatért.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.11.23. 07:47
milandrukker
(@milandrukker)

Az milyen már, hogy a Németek gyakorlatilag ki is estek? Japán tuti szerez legalább 1 pontot Costa Rica ellen, sőt. Ez a német csapat meg akkorát fog zakózni a Spanyolok ellen, hogy ihaj. Lehet, hogy mégis az Olaszoknak volt igazuk azzal, hogy ki sem jutottak?😂 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.11.23. 19:15
Berka_
(@berka_)

@milandrukker Az milyen már, hogy a japánok nem szereztek pontot Costa Rica ellen, a németek semekkora zakót nem kaptak a spanyoloktól, így simán van esélyük továbbjutni? 😀

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.11.29. 10:39
Berka_
(@berka_)

Elképesztően botrányos,amit a VAR-ral művelnek ezen a VB-n.

Egy- egy gól után addig húzogatják a vonalakat, amíg ki nem hozzák, hogy a csatár bal füle 2 mm-rel előrébb volt, és ez aztán annyira jogosulatlan előnybe hozta, hogy azonnal vissza kell vonni a gólt.

Szerintem a videóbíró nem ezért lett bevezetve, hogy ilyen bohózatba illő esetekre alkalmazzák.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.12.01. 18:44
milandrukker
(@milandrukker)

@Berka_ Valamiért azt hittem, hogy az egymás elleni számít először, azzal sokkal nagyobb bajban lettek volna. Mindegy, végülis tényleg kiestek, csak kacifántosabb módon 😂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.12.03. 14:55
Forza Milan
(@forza-milan-3)

Jó sok meglepetés eredmény van az idei VB-n.Na meg jó pár nagy csapat kiesett már 🙂 mint Dánia Németország Szerbia Uruguay és ilyenek jutottak tovább a csoportból mint Japán Dél - Korea Szenegál.Meg ezek a sok hosszabbítások is amik vannak borzasztó nem kellene 8-10 perceket még rátenni valamikor már az első félidőben ennyit hosszabbítanak.Elég furcsa ez az idei VB.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.12.04. 19:36
tupi
 tupi
(@tupi)

@forza-milan-3 szerintem teljesen rendben van ez a hosszabbítás dolog. Azok 8-10 percek ténylegesen elvesznek a tiszta játékidőből úgy hogy effektíve nem történik semmi. Fekszik a földön, húzza a bedobást/kirúgást/szabit, stb. Számomra is fura volt elsőre mondjuk, de szerintem korrekt gondolat 🙂

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.12.05. 08:09
Berka_
(@berka_)

@forza-milan-3

Szerbiát azért nem nevezném nagy csapatnak, és a kiesése sem akkora meglepetés, miután Svájc csoportelsőként (épp az olaszokat megelőzve) jutott ki a VB-re.

Ugyanígy azért Szenegál továbbjutása sem akkora szenzáció, onnan egyértelmű volt a hollandok csoportelsősége, de Ecuador nem olyan szintű csapat, akiknek a kiesése túl nagy meglepetés lenne.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.12.05. 14:20
Forza Milan
(@forza-milan-3)

Marokkó bent van a legjobb négyben még ilyen sem volt,hogy Afrikai csapat bekerült a négy közé.Viszont megismétlődhet a négy évvel ezelőtti Franciaország - Horvátország döntő,de lehet akár egy Horvátország - Marokkó döntő is ami ezen a vb van akár megeshet,de majd kiderül mi lesz.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.12.12. 17:29
tupi
 tupi
(@tupi)

De Argentína-Marokkó és Argentína-Franciaország döntő is lehet akár!

 

Sponsored by Zombori

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.12.13. 19:39
Forza Milan
(@forza-milan-3)

Iszonyú jó meccs volt a döntő szerintem a legjobb VB döntő volt a mostani telefordulatokkal és izgalmakkal.Argentína nyerte meg végül csak sikerült Messinek megnyernie a VB-t.Mindent megnyert így már és most meglesz így neki szerintem a 8.ik aranylabdája is. Összességében annyira nem volt rossz ez a Világbajnokság. 🙂 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2022.12.27. 19:38