Luka Jovic szerződése tartalmaz egy hosszabbítási opciót, amelyet egyoldalúan aktiválhat a Milan vezetősége.
A szerb válogatott csatár egyike azon játékosoknak, akiknek a szezon végén lejár a szerződésük a Milannal. Jovic az aktuális szezonban csupán epizódszerephez jutott és az idény első felében sokat kellett kihagynia sérülés miatt, míg az elmúlt hetekben élvezi Sergio Conceicao bizalmát.
Daniele Longo, a Calciomercato transzferguruja szerint a Milan vezetőségének július közepéig van lehetősége aktiválni azt a záradékot, mely alapján a klub további egy évvel automatikusan meghosszabbíthatja Jovic szerződését.
Jovic sorsa nagyon bizonytalan és az új sportigazgató illetve a következő szezonbeli edző fog dönteni arról, hogy marad-e a csapatban. Longo szerint Geoffrey Moncada, a Milan technikai igazgatója a szerb válogatott csatár maradása mellett teszi le a voksát. Jovic iránt Törökországból van érdeklődés és a Trabzonspor illetve Besiktas is szeretné soraiban tudni a következő idényben, de a játékos számára a Milan élvez prioritást.
A 27 éves BL-győztes csatár az idei szezonban 10 mérkőzésen játszott és 273 játékperc alatt 2 gólt szerzett a Milanban.
2 hozzászólás
Bocsánat, de utána kellett néznem, hogy BL győztes.. 21-22-es szezonban a Real keretében volt, így érte a megtiszteltetés.
Plusz infó, nem csak mi tudunk hülyén költekezni, 21 nyarán 60m-t fizetett a Real a Frankfurtnak érte..
Ez igaz, csak a Realnak a 60M szinte meg sem kottyan, velünk ellentétben. Az eddigi teljesítménye alapján most mi is egy 32M buktában vagyunk Gimenezzel, ami nekünk sokkal jobban fog fájni, mint a Realnak Jovic.