Tizenhét játékos érdekelt a válogatott meccseken

11

A Milanból tizenhét játékos kapott meghívót a hazája nemzeti csapatába a következő bő egy hétben rendezendő válogatott mérkőzésekre.

Giampiero Ventura, az olasz válogatott szövetségi kapitánya négy Milan játékost jelölt a keretbe, nevezetesen Gianluigi Donnarummát, Leonardo Bonuccit, Andrea Contit és Riccardo Montolivot. Az olaszokra két világbajnoki selejtező vár, szeptember 2-án Spanyolország, majd pár nappal később Izrael lesz az ellenfél. Emellett többek között Suso (Spanyolország), Ricardo Rodriguez (Svájc), Hakan Calhanoglu (Törökország), Lucas Biglia (Argentína), Nikola Kalinic (Horvátország) és Franck Kessié (Elefántcsontpart) is érdekelt a válogatott meccseken.

André Silva pedig Budapestre érkezik, ugyanis ott van a portugál válogatottban a Magyarország elleni vb-selejtezőre nevezett keretben.



VÁLOGATOTT SZEREPLÉSEK:

Gianluigi DONNARUMMA, Leonardo BONUCCI,
Andrea CONTI, Riccardo MONTOLIVO (Olaszország)
szeptember 2. Madrid, Spanyolország Spanyolország-Olaszország
szeptember 4. Reggio Emilia, Olaszország Olaszország-Izrael
SUSO (Spanyolország)
szeptember 2. Madrid, Spanyolország Spanyolország-Olaszország
szeptember 5. Vaduz, Liechtenstein Liechtenstein-Spanyolország
André SILVA (Portugália)
augusztus 31. Porto, Portugália Portugália-Feröer szigetek
szeptember 3. Budapest, Magyarország Magyarország-Portugália
Ricardo RODRIGUEZ (Svájc)
augusztus 31. St. Gallen, Svájc Svájc-Andorra
szeptember 3. Riga, Lettország Lettország-Svájc
Hakan CALHANOGLU (Törökország)
szeptember 2. Harkov, Ukrajna Ukrajna-Törökország
szeptember 5. Eskisehir, Törökország Törökország-Horvátország
Lucas BIGLIA (Argentína)
szeptember 1. Montevideo, Uruguay Uruguay-Argentína
szeptember 6. Buenos Aires, Argentína Argentína-Venezuela
Nikola KALINIC (Horvátország)
szeptember 2. Zágráb, Horvátország Horvátország-Koszovó
szeptember 5. Eskisehir, Törökország Törökország-Horvátország
Cristian ZAPATA (Kolumbia)
augusztus 31. San Cristobal, Venezuela Venezuela-Kolumbia
szeptember 5. Barranquilla, Kolumbia Kolumbia-Brazília
Gustavo GOMEZ (Paraguay)
szeptember 1. Santiago De Chile, Chile Chile-Paraguay
szeptember 5. Asuncion, Paraguay Paraguay-Uruguay
Franck KESSIÉ (Elefántcsontpart)
szeptember 2. Libreville, Gabon Gabon-Elefántcsontpart
szeptember 5. Bouake, Elefántcsontpart Elefántcsontpart-Gabon
Davide CALABRIA, Patrick CUTRONE, Manuel LOCATELLI (Olaszország U21)
szeptember 1. Toledo, Spanyolország Spanyol U21-Olasz U21
szeptember 4. Cittadella, Olaszország Olasz U21-Szlovén U21
Matteo GABBIA (Olaszország U19)
szeptember 1. Noceto, Olaszország Olasz U19-Török U19
szeptember 5. Cittadella, Olaszország Olasz U19-Orosz U19

 

[adrotate banner=”28″]

11 HOZZÁSZÓLÁS A CIKKHEZ