Jó játékkal és győzelemmel zárta amerikai túráját a Milan labdarúgócsapata. Inzaghi fiai 3 vereség után nyertek felkészülési mérkőzést.

Chivas Club Guadalajara (mexikói) – AC Milan (olasz) 0:3 (0:2)

Felkészülési mérkőzés, 2014. augusztus 7.

Góllövők: M’Baye Niang (19′), Mario Balotelli (37′), Giampaolo Pazzini (73′)

Milan (4-3-3): Abbiati; Abate Alex, Mexes, Albertazzi; Poli, Cristante, Muntari; Honda, Balotelli, Niang. (Agazzi, Gabriel, Zaccardo, Pinato, Bonera, Zapata, Essien, Modic, Saponara, Mastour, El Shaarawy, Mastalli).

Chivas (3-4-3): A. Rodriguez; Pereira, Salcido, Araujo; Sanchez, Arce, Castro, G. Rodriguez; Bravo, De Nigris, Fierro. (Michel, Vidrio, Alvarez, Esparza, Solis, Napoles, Enriquez, Toledo, Hernandez, Reyna Garcia).

A mérkőzés összefoglalóját ITT MEGTEKINTHETED!

A találkozó után a milannews.it azt írta:  A Milan az esélyeit nagyon jól használta ki, végre igazán jó teljesítményt nyújtott Inzaghi csapata. A következő felkészülési meccs:  Valencia-Milan – Augusztus 17.  21:00.

14 HOZZÁSZÓLÁS A CIKKHEZ

1. Végre valami jó hír!
    Végre Niang és Pazzini gólt rúgott.
    Végre Cristante újra kezdő volt.

Érdekes, hogy az első félidőben fehér, a második félidőben piros mezben játszottak.

2. Hát én csak az összefoglalót láttam de csak azt a pozitívumot tudom kiszűrni,hogy a csatáraink lőtték a gólokat mert,hogy a védelmünk még mindig ramaty sz….r az biztos. Ja meg,hogy Mexesnek van a leginkább gól hiánya ugyanis minden gólunkat ő ünnepelte a legjobban ő ugrót a legmagasabbra.
    De nyertünk ami nagyon jól jött de ez nem egy Juventus vagy Roma szintű csapat volt.
    Forza Milan!!!

• Niang már az elveszített meccseinken is a legaktívabb és legveszélyesebb volt, csak a szokásos góliszonya érvényesült. Most betalált végre, szurkoljunk, hogy valamilyen gátlást segíthet ez feloldani nála. Ha tovább tart a lendülete, akár bejátszhatja magát újra a kezdőbe.
      A másik dolog a gólöröm: Nem tűntek különösebben boldognak a góloknál, pedig 3 méretes zakó után még egy ilyen barátságos meccsen aratott siker is nagyon fontos. Csak remélni merem, hogy nem azért van ez, mert a közösség még nem alakult igazán ki (együtt sírunk együtt nevetünk minden alkalomkor), és mindenki magával van elfoglalva. Szeretném látni azt az együttes, szinte önkívületi gólörömöt, amit pl. a Juventusnál láttam a három bajnoki címének megszerzése során, szinte minden meccsükön. Elszántságot és túláradó, közös örömöt szeretnék látni az arcokon a befelé forduló szomorú tekintetek helyett. Ebből már eleget láttunk az elmúlt évek során ! Ehhez persze sikerélmény és jó játék is kell, de ez is összefügg az előzőekkel.

3. Szep golok voltak. Niangnak tetszett a harciassaga, Balo nagyon betekerte, Essien (wtf really ???) minosegi labdat tekert be Pazzonak.

A videoban a kommentator: He just took a page from Robinhos book! Az nagy duma volt 😀 Hondanak is megkene mar talalni a gollovo cipot.

Amugy nem hallottam se El92 se Mastour nevet, jatszottak egyaltalan?

A vedelmunk viszont meg mindig katasztrofa. Nem sok kellett hogy lebetlizzenek. Mar az elso percben tisztan leveszi az ellenfel a 16-oson belul… Az emelesi kiserlet elott is siman lesre kellett volna allitani… nem tuntek megoldhatatlannak ezek a szituk…

Mexes meg ugraljon csak. Tuzelje a nepet.

4. Azaz, nagy dicséret a fijuknak. Sikerült megverni a tavalyi 16. helyezett csapatot akinek 2 győzelme volt a múlt szezonba. Micsoda csodasiker. Kalap szar. De azért csak áradozzon a pozitív hangulat. Legalább ez legyen, ha már se játékunk, se játékosunk, se odaadás, se alázat nincs már itt nálunk

5. Csak az első félidőt láttam a szar stream miatt. De az tetszett. Balotelli, Niang szerintem jól megértik egymást, jók lesznek eggyütt. Mexés nem játszott rosszul az első félidőben, inkább Alex-szel volt a baj. Tetszett az is hogy Mexés hogy örült a góloknak. 😀

Zapata hogy játszott amikor beállt?

• Zapata magabiztos volt és kemény. Több labdát is szerzett. Nekem tetszik a játéka. Alex bizonytalan volt, remélem összeszokottság hiánya, de eddig kb a leggyengébb teljesítményt ő nyújtja a felkészülés alatt.

• Köszönöm. Akkor én a Zapata-Rami kettöst próbálnám ki, és még lehetne egy Alex-Mexés duó. 🙂

• Ha nem adjuk el Zapatát, mert erről cikkeznek a legtöbbet. Akkor azt hiszem ez a szezon is mehet a kukába….

• Egyetértek, ha elmegy akkor tényleg mehet a szezon a kukába, így viszont látok esélyt a EL selejtező helyekre.

6. megnéztem az összefoglalót, jó volt. sajnos nem a juve játszott csíkosban de őket képzeltem oda 😀