Részletes program, hogy ki, hol és mikor lép pályára.<div class="addthis_toolbox addthis_default_style " addthis:url='http://www.acmilan.hu/2017/11/09/12-milan-jatekos-erdekelt-a-valogatott-merkozeseken/' addthis:title='12 Milan játékos érdekelt a válogatott mérkőzéseken '  ><a class="addthis_button_facebook_like" fb:like:layout="button_count"></a><a class="addthis_button_tweet"></a><a class="addthis_button_google_plusone" g:plusone:size="medium"></a><a class="addthis_counter addthis_pill_style"></a></div>

12 Milan játékos érdekelt a válogatott mérkőzéseken

Tizenkét játékos kapott meghívót a hazája nemzeti csapatába a közelgő válogatott meccsekre.

Mint arról beszámoltunk, két játékos kapott meghívót a Milanból az olasz válogatottba, nevezetesen Leonardo Bonucci és Gianluigi Donnarumma. Az olaszok november 10-én Svédország ellen lépnek pályára a vb-pótselejtezőjében, majd néhány nap múlva következik a visszavágó. Az U21-es válogatottban ott van Manuel Locatelli és Patrick Cutrone, azonban Davide Calabria sérülés miatt kimaradt.

Emellett André Silva (Portugália), Ricardo Rodriguez (Svájc), Nikola Kalinic (Horvátország), Franck Kessié (Elefántcsontpart), Hakan Calhanoglu (Törökország), Cristian Zapata (Kolumbia) és Suso (Spanyolország) is érdekelt a következő egy hétben rendezendő válogatott meccseken.

VÁLOGATOTT SZEREPLÉSEK:

Gianluigi DONNARUMMA, Leonardo BONUCCI (Olaszország)
november 10. Stockholm, Svédország Svédország-Olaszország
november 13. Milánó, Olaszország Olaszország-Svédország
André SILVA (Portugália)
november 10. Viseu, Portugália Portugália-Szaúd Arábia
november 14. Leiria, Portugália Portugália-USA
Ricardo RODRIGUEZ (Svájc)
november 9. Belfast, Észak-Írország Észak-Írország – Svájc
november 12. Basel, Svájc Svájc – Észak-Írország
Hakan CALHANOGLU (Törökország)
november 9. Kolozsvár, Románia Románia-Törökország
november 13. Antalya, Törökország Törökország-Albánia
Franck KESSIÉ (Elefántcsontpart)
november 11. Abidjan, Elefántcsontpart Elefántcsontpart-Marokkó
Cristian ZAPATA (Kolumbia)
november 10. Szöul, Dél-Korea  Dél-Korea – Kolumbia
november 14. Chongqing, Kína Kína – Kolumbia
Nikola KALINIC (Horvátország)
november 9. Zágráb, Horvátország Horvátország-Görögország
november 12. Pireusz, Görögország Görögország-Horvátország
SUSO (Spanyolország)
november 11. Malaga, Spanyolország Spanyolország-Costa Rica
november 14. Szentpétervár, Oroszország Oroszország-Spanyolország
Patrick CUTRONE, Manuel LOCATELLI (Olaszország U21)
november 14. Frosinone, Olaszország Olasz U21 – Orosz U21
Matteo GABBIA (Olaszország U19)
november 9. Zeist, Hollandia Holland U19 – Olasz U19
november 13. Padova, Olaszország Olasz U19 – Magyar U19

 

Címkék:

A szerző: norberto012