Fórum
2026-05-17 Genoa-Mi...
 

2026-05-17 Genoa-Milan

 
norberto012
(@norberto012)
Admin

A 2025/26-os szezon utolsó idegenbeli mérkőzése vár a Milanra és a csapat vasárnap délben a Genoa otthonába látogat az olasz bajnokság 37. fordulójában. Az összecsapást 12:00-kor rendezik a 33 ezer férőhelyes Luigi Ferraris stadionban, Genovában. A mérkőzést magyar TV-csatorna nem közvetíti, hanem a Net4+ online előfizetéses streaming platformon keresztül lesz megtekinthető. Forza Milan!

Idéz
Topic indító Közzétéve : 2026.05.16. 19:51
Jackoby5
(@jackoby5)

Nyertünk... Ha nem tévedek akkor egy X is elég hogy induljunk a BL-ben.. 

VálaszIdéz
Közzétéve : 2026.05.17. 17:26
123asd
(@123asd)

@jackoby5 Abban az esetben igen, ha a juve és a róma együtt nem nyernek. Ha csak egyik, vagy mind2 pontot veszít akkor elég.

 

De jobb lenne nyerni, az a biztos.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2026.05.17. 18:39
gumicsiga
(@gumicsiga)

Az a baj, hogy már nem tudom,hogy minek érné meg jobban szurkolni. Ne jussunk a BL-be és egy éven belül eltakarodna ez a sz@rházi brigád vagy jussunk be és beérjük egy mű tisztogatással, ahol Tare és Allegri fogja elvinni a balhét az idei eredményekért Ibra és Furlani helyett.

Hiába fog jönni másik sportigazgató, ha Zlatan a háta mögött alá ássa a munkáját -ez igaz az új edzőre is- Furlani pedig a sportigazgató tudta nélkül tárgyal ügynökökkel úgy, hogy neki a sportszakmai részhez nem kéne, hogy köze legyen!

A jelenlegi lejtmenet két kiváltója ők ketten voltak érezhető volt, hogy a Napoli meccs után megváltozott a légkör és ennek nem Allegri, hanem Ibra a hibája, az edzővel összeveszni nem szezon közben, hanem a szezon végén kell.

Igazság szerint el kéne küldeni mindkettőjüket, de a személyes kapcsolatai miatt Cardinale nem fogja/meri ezt meglépni.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2026.05.18. 14:37
Gagacs
(@gagacs)

@gumicsiga szerintem ha bejutunk a bl-be, akkor nem lesz semmiféle tisztogatás. Ha meg nem jutunk be, akkor sem fogja eladni a klubot 1 év múlva.

VálaszIdéz
Közzétéve : 2026.05.21. 08:30