A tudósítások szerint Matteo Gabbia szerdán csatlakozott a csapattársakhoz.
A csapat gőzerővel készül a milanellói edzőközpontban a Serie A hétvégi rajtjára, hiszen a Rossoneri vasárnap este a Torino otthonában lép pályára a nyitófordulóban.
A MilanNews tudósítása szerint Gabbia szerdán csatlakozott a csapathoz és újra teljes értékű edzésmunkát végzett. A saját nevelésű középhátvéd bokaproblémával bajlódott és ki kellett hagynia a Manchester United elleni felkészülési mérkőzést.
Gabbia újra Ruben Amorim rendelkezésére áll és bevethető lesz a Torino ellen. További hír a szerdai tréningről, hogy Rafael Leao folytatta a személyre szabott edzésprogramját a felépülés érdekében és egyelőre még nem áll készen arra, hogy a csapattal eddzen.
Továbbá Christian Pulisic is egyénileg edzett, miután kedden részt vett a csapat edzésének egyik részén. Amorim a következő edzésnapok alapján fog dönteni arról, hogy nevezi-e Pulisicet a Torino elleni utazó keretbe vagy sem.

