Körvonalazódik a nyári menetrend és a várakozások szerint a Milan négy felkészülési mérkőzést fog játszani a nyári előszezonban.
Bő három hét múlva megkezdődik a felkészülési időszak a 2026/27-es idényre. A tervek szerint a csapat július 12-én tér vissza Milanellóba a szokásos erőnléti tesztek elvégzésére, majd másnap lesz az első edzés a 2026-os előszezonban.
A klub a hivatalos közösségi oldalán számolt be arról, hogy négy felkészülési mérkőzést szervezett le az előszezonra. A csapat július 25-én, Glasgow-ban a skót bajnok Celtic ellen lép pályára, majd augusztus elején edzőtáborozni megy Ausztráliába, ahol augusztus 5-én Derby della Madonninát rendeznek Perth városában.
Augusztus 8-án a Milan ellenfele a Chelsea lesz Indonéziában, végül augusztus 15-én Lengyelországban a Manchester United elleni felkészülési meccsel zárulhat az előszezon egy héttel a bajnoki rajtot megelőzően.
AZ ELŐSZEZON TERVEZETT PROGRAMJA:
július 25. – Celtic-Milan
augusztus 5. – Milan-Inter
augusztus 8. – Milan-Chelsea
augusztus 15. – Milan-Manchester United

