Ismael Bennacer sérüléssel bajlódik és egyelőre bizonytalan, hogy a Dinamo Zagreb meg fogja-e vásárolni a szezon végén.
Az algériai válogatott középpályás az Olympique Marseille-nél töltött kölcsonidőszak után tavaly nyáron visszatért Milánóba, de csak ideiglenesen, ugyanis a mercato végén Horvátországba szerződött egy 1 éves kölcsön keretében. A Dinamo Zagreb vásárlási opciót szerzett Bennacerre és a szezon végén végleg megvásárolhatja.
Daniele Longo, a Calciomercato transzferguruja szerint kérdéses Bennacer sorsa a Dinamo Zagreb együttesénél és veszélybe került a végleges megvásárlása. A horvát együttesnek a szezon végén 10 millió eurós opciója lesz arra, hogy megvásárolja Ismael játékjogát.
A 28 éves középpályás a szezon első szakaszában jó benyomást keltett a játékával és 12 mérkőzésen 1 gólt szerzett illetve 2 gólpasszt osztott ki, mielőtt nemrég megsérült. Az orvosi vizsgálatok során izomsérülést állapítottak meg a combjában, így több hetes kihagyás vár rá.
Bennacer legutóbbi sérülése veszélybe sodorhatja az átigazolását. Az üzlet eddig is nehézkesnek bizonyult a játékos magas fizetése miatt, ugyanis jelenleg évi nettó 4 millió eurót keres, amelynek 80 százalékát a Milan állja a kölcsönszerződés időtartama alatt. A Zagrebnek a következő hónapokban döntenie kell arról, hogy igényt tart-e Bennacerre a következő szezonban. Az algériai játékosnak 2027. június 30-ig szól a szerződése a Milannal.


1 hozzászólás
Látom folytatódok a vesszőfutása. Kár érte, kedveltem a kullancs stílusát, de ha még kisebb csapatoknál is necces a dolog, akkor tényleg nem nagyon tarthatjuk a kerertünkben.
Hátha Jashari hoz egy hasonló szintet-stílust.