Egybehangzó hírek szerint Koni De Winter, Luka Modric és Davide Bartesaghi is kezdő lesz a Napoli ellen, viszont Rafael Leao játéka továbbra is kérdéses.
A Milan csütörtök este a Napolival találkozik az Olasz szuperkupa elődöntőjében. A mérkőzést Rijádban rendezik az Al-Awwal Parkban és ahogy arról beszámoltunk, Massimiliano Allegri összesen 25 játékost nevezett az utazó keretébe. Santiago Gimenez és Matteo Gabbia sérülés miatt nem áll az edző rendelkezésére.
A MilanNews, a Sky Sport Italia és a La Gazzetta dello Sport egybehangzó információi szerint a kapuban Mike Maignan fog védeni, míg a védelemben Koni De Winter helyettesíti a térdproblémával bajlódó Gabbiát. A másik két belsővédő Fikayo Tomori és Strahinja Pavlovic lesz. A széleken nincs kérdés: Alexis Saelemaekers és Davide Bartesaghi is maximálisan élvezi Allegri bizalmát, ráadásul utóbbi a hétvégén duplázott a San Siróban a Sassuolo elleni bajnokin.
A középpálya tengelyében Luka Modric és Adrien Rabiot kulcsembernek számít, mellettük Ruben Loftus-Cheek tűnik a legesélyesebbnek a kezdőbe kerülésre. Youssouf Fofana felépült a sérüléséből és ott lesz a cserepadon, ahogy Samuele Ricci és Ardon Jashari is.
A támadó-szekcióban Christian Pulisic és Christopher Nkunku kezdhet a Napoli ellen. Rafael Leao szerdán egyéni edzésmunkát végzett, ezáltal erősen kérdéses a játéka.
A MILAN VÁRHATÓ KEZDŐJE:
Maignan
Tomori, De Winter, Pavlovic
Modric
Alexis, Loftus-C., Rabiot, Bartesaghi
Nkunku, Pulisic
Sérültek: Gimenez, Gabbia
Eltiltott: –
Az összecsapást magyar idő szerint ma 20:00-kor rendezik a rijádi Al-Awwal Parkban és a Match4 élőben közvetíti.

