A Milan vezetősége továbbra is Ardon Jashari szerződtetésén dolgozik a Club Brugge együttesétől, azonban a belga együttes nehéz tárgyalópartnernek bizonyul.
Ahogy arról írtunk, Jashari tájékoztatta a Club Brugge vezetőségét azon szándékáról, hogy csatlakozni akar a Milanhoz a nyári átigazolási időszakban. Eddig két ajánlat visszautasításra került a svájci válogatott játékosért, de a Milan nem adja fel és tovább próbálkozik a megegyezés érdekében.
Gianluca Di Marzio, a Sky Sport Italia transzferguruja és a La Gazzetta dello Sport arról számolt be, hogy a Milan új ajánlatot nyújtott be Jashari játékjogáért. A klub új ajánlatának bónuszok nélküli része eléri a 30 millió eurót. A Rossoneri vezetői várják a belga együttes válaszát.
Fabrizio Romano a YouTube csatornáján arról számolt be, hogy a Milan a korábbi két visszautasítás után készen áll tovább növelni az ajánlatát Jashariért és megadni a 30 millió euró + bónuszokat. Romano szerint a Brugge nagyon erősen kitart az álláspontja mellett a vételárat tekintve, ami nagyon megnehezíti a tárgyalásokat.
Bár Jasharinak több külföldi ajánlata is van, ennek ellenére a játékos egyértelműen a Milanhoz akar igazolni. Hamarosan kiderül, hogy a Rossoneri meddig hajlandó elmenni az átigazolási árat tekintve és a Brugge rábólint-e a 22 éves játékos értékesítésére.
Jasharit a 2024/25-ös szezonban a belga bajnokság MVP-jének választották meg.