• Fórum
    • Chat
    • Bejelentkezés
    2023. február 5., vasárnap Belépés
    Facebook Twitter Instagram
    Regisztráció
    AC Milan Club BudapestAC Milan Club Budapest
    • Kezdőlap
    • Hírek/Cikkek
    • 2022/23
      • Serie A
      • Bajnokok Ligája
      • Olasz kupa
      • Olasz szuperkupa
      • Felkészülési meccsek
    • AC Milan
      • Játékoskeret
      • Szakmai stáb
      • Női csapat
      • Primavera csapat
      • Korábbi szezonok
        • 2021/22
          • Felkészülési mérkőzések
          • Átigazolások
        • 2020/21
          • Felkészülési mérkőzések
          • Serie A
          • Európa Liga
          • Olasz kupa
          • Átigazolások
        • 2019/20
          • Felkészülési mérkőzések
          • Átigazolások
          • Serie A
            • Menetrend
            • Csapatok
            • Mérkőzések
            • Tabella
        • 2018/19
          • Felkészülési meccsek
          • Serie A
          • Európa Liga
        • 2017/18
          • Felkészülési meccsek
          • Átigazolások
          • Serie A
          • Olasz kupa
          • Európa Liga
        • 2016/17
          • Felkészülési meccsek
          • Serie A
          • Átigazolások
          • Olasz kupa
          • Olasz szuperkupa
        • 2015/16
          • Felkészülési meccsek
          • Serie A
          • Olasz kupa
          • Átigazolások
        • 2014/15
          • Felkészülési meccsek
          • Seria A
          • Olasz kupa
          • Átigazolások
          • Primavera
        • 2013/14
          • Serie A
          • Bajnokok Ligája
          • Primavera
        • 2012/13
          • Serie A
          • Olasz kupa
          • Bajnokok Ligája
          • Primavera
        • 2011/12
          • Serie A
          • Olasz kupa
          • Bajnokok Ligája
          • Olasz szuperkupa
          • Primavera
        • 2010/11
          • Serie A
          • Olasz kupa
          • Bajnokok Ligája
          • Primavera
      • A San Siro története
      • Milanello edzőközpont
      • Casa Milan
    • Történelem
      • Évről-évre
      • Eredmények
      • Vitrin
      • Rekordok
      • Játékosok
      • Csapatkapitányok
      • Milan himnusz
      • Magyarok a Milanban
      • Edzők
      • Milan elnökök
      • A Milan mez
      • Visszavonultatott mezszámok
      • Átigazolási rekordok
      • Milánó
    • ACMilan.hu
      • Belépés
      • Chat
      • Facebook
      • Rólunk
      • Szerzői jogok
      • Kapcsolat
    Fórum
    AC Milan Club BudapestAC Milan Club Budapest
    Napi pletyka

    Csúcstalálkozó lesz Leao hosszabbítása ügyében

    Szerző: norberto0122023.01.17.8 hozzászólás

    Ted Dimvula, Rafael Leao ügyvédje megérkezett Olaszországba és fontos napok következnek, ugyanis csúcstalálkozó van napirenden a Milan vezetőségével.

    A klub vezetősége eddig nagyon jó munkát végzett a szerződésének meghosszabbítását illetően és a kulcsjátékosok közül Rafael Leao illetve Olivier Giroud személyében két futballista maradt, aki még nem írt alá új kontraktust. A portugál támadó jelenlegi szerződése 2024. június 30-ig érvényes a Milannal.

    A megbízható és hiteles forrásnak vélt Nico Schira újságíró beszámolója szerint Leao ügynöke, Ted Dimvula már Milánóban tartózkodik és csúcstalálkozó van napirenden a Milan vezetőségével, amint az igazgatók visszatérnek Szaúd-Arábiából.

    Folyamatban vannak a tárgyalások Leao szerződésének 2027-ig történő meghosszabbításáról és a Milan éves szinten nettó 6,5 millió eurós alapfizetést kínál a portugál játékosnak, valamint ezen felül 1,5 millió euró bónuszt, amely különböző feltételek teljesülése esetén jár. Ez azt jelenti, hogy bónuszokkal együtt egy évi 8 millió eurós szerződési javaslat van terítéken – közölte Schira, aki hozzátette, hogy megvitatásra vár a játékos aktuális szerződésében szereplő 150 millió eurós kivásárlási záradék és a Leao illetve a Sporting CP között fennálló kártérítési per.

    Daniele Longo, a Calciomercato transzferguruja szerint pénteken lesz esedékes a csúcstalálkozó a Milan és Dimvula ügyvéd között Leao hosszabbítása céljából.

    A 23 éves portugál támadó az idei szezonban eddig 24 tétmeccsen lépett pályára és összesen 18 gólból vette ki a részét közvetlenül 9 találat illetve 9 gólpassz formájában.

    milan rafael leao

    EZEK IS ÉRDEKELHETNEK

    Pioli megindokolta Ibra kimaradását a BL-keretből

    2023.02.04.0

    Buszos utazás: Milan-Lazio

    2023.02.04.0

    Eldőlni látszik Dest sorsa a Milannál

    2023.02.04.3

    8 hozzászólás

    1. 123asd 2023.01.17. 15:04

      Aztán most már tényleg legyen meg mert már nagyon idegesítő. Rosszabb mint Mbappé Reálos szappanoperája

      Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
    2. SempreMilan_81 2023.01.17. 15:14

      Nagyon remélem, hogy nem akarják belekeverni a Milant a Sportingos percbe és esetleg nyomást gyakorolni a klubra, hogy fizessék ki a büntetést helyette. Ez nonszensz lenne. A klubnak ehhez az égvilágon semmi köze nincs, sem jogilag, sem más formában.

      Egyébként ez egy teljes mértékben korrekt ajánlat és finoman fogalmazva majdnem túlzó is a többi kulcsember (Maignan, Tonali, Bennacer, Theo, stb) szerződéséhez képest. Innentől kezdve felesleges tárgyalgatni, itt az ajánlat, vagy aláírja, vagy nem. Amennyiben nem, akkor világos, hogy mi a szándéka a drágalátós elődjeihez hasonlóan.

      Egy hatalmas kincs a srác amúgy, mert szépen csendben világklasszissá érik a Milanban. Talán az előző szezon végén már azzá is vált. Én nagyon kedvelem a játékát és egyike voltam azoknak, akik folyamatosan védték a fikázásokkal szemben, mert az érkezésekor a napnál is világosabb volt h mekkora tehetség van benne. Kellett egy kis idő, hogy képes legyen ezt tartósan hozni. Van egy furcsa stílusa és hanyag eleganciája, de meg kell szokni. Nagyon kevés védő van, aki képes szabályos kereteken belül megállítani a pályán.

      Remélem, hogy jól fog dönteni és marad.

      Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
      • Steelman22 2023.01.17. 15:32

        Nem értek egyet. Sajnos közvetett módon mindenképp közünk van a büntijéhez. Szerintem ha nem lenne a 19 milliós bírság (aminek, ha jól tudom a felét neki kell kifizetni) már rég aláírt volna.

        Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
    3. sebastian 2023.01.17. 15:57

      Én is nagyon kedvelem Leaot,de el kell dönteni végre hogy mi legyen.Én azért nem akartam volna hogy eladjuk mert nem bízom a megfelelő pótlásában,viszont ha az érte befolyó pénzt egyből átutaljuk a Napolis leirhatatlan nevű grúzra(Kvarachelia🤣 vagy ki a cöcő)akkor biztos hogy nem gyengülnénk.

      Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
    4. Saras 2023.01.17. 21:00

      Ez az egész nem szól másról mint arról,hogy sem a klub sem a vezetőség nem engedheti meg magának,hogy egy ilyen anyagi potenciával rendelkező játékost csak úgy elkótyavetyéljen! Évről évre fejlődik de még korán sem pótolhatatlan veszteség lenne ha jó pénzért eladnánk! Főleg ha befolyó összeget a megfelelő célra,játékosokra fordítanánk! Egy szónak I száz a vége! Tegyünk végre pontot az ügy végére! Így vagy úgy!!

      Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
    5. hodyzoli 2023.01.18. 08:07

      Engem ez lassan a Dragonball-ra emlékeztet. Lesz most egy csúcstalálkozó, aztán egy szupercsúcstalálkozó, utána egymegaszupercsúcs találkozó, majd nyárig mindkét fél a bajnokságra és a BL-re akar majd koncentrálni, hogy semmi ne terelje el a figyelmüket. Nyáron várható egy rendkívüli találkozó, aztán egy hiperrendkívülicsúcsszuper találkozó és így tovább.

      Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
      • istil 2023.01.18. 11:07

        Valamint az összes szupertalálkozó pozitív hangulatban telik. Az még kimaradt, hogy a felek bizakodóak.

        Be kell jelentkezni a válaszadáshoz
    6. Haluszmester2.0 2023.01.18. 11:53

      Gondoljatok bele mik lehetnek a tárgyalási alapok?!

      1. Gondolom Leao azt akarja, hogy valaki fizezesse ki a 19 M büntetést helyette.
      2. 8 M körüli fizu igénye van amit mások megadnának mi pedig kevesebbet adnánk fixen.
      3. Valószínű idén nem nyerünk kupát. Bár játszunk a BL-ben de ha így folytatjuk jövőre már nem biztos.

      Szóval mellé lehet tenni a mérlegre, hogy “De nálunk állandó kezdő” de ebből nem lehet kifizetni 19 M büntetést és nem marad mellette évi 8M fizu se a leendő xupersztárunknak.

      Be kell jelentkezni a válaszadáshoz

    Szólj hozzá a bejegyzéshez és írd le a véleményed! Mégsem

    Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.

    Legfrissebb híreink

    Pioli megindokolta Ibra kimaradását a BL-keretből

    2023.02.04.

    Buszos utazás: Milan-Lazio

    2023.02.04.

    Eldőlni látszik Dest sorsa a Milannál

    2023.02.04.

    A Milan nyári igazolásai játszottak a legkevesebbet

    2023.02.04.

    Giroud új szerződést ír alá a Milannal

    2023.02.04.

    Lazetic csatlakozott az Altach-hoz – HIVATALOS

    2023.02.03.

    Ibrahimovic újra a csapattal tréningezett

    2023.02.03.
    © 2023 AC Milan Club Budapest - 1999 óta

    Gépeld be a keresendő szavakat majd nyomj ENTER -t a kereséshez. Ha szeretnél visszalépni, akkor nyomj ESC -et.

    Belépés vagy Regisztráció

    Üdvözlünk!

    Jelentkezz be vagy Regisztrálj most!

    Elfelejtett jelszó?

    Regisztrálj most!

    Már regisztráltál? Bejelentkezés itt.

    A jelszavad elküldjük a megadott email címre.