Brahim Diaz után egy másik játékos klubváltásáról is tárgyalhat a Milan a Real Madrid vezetőségével. A célpont Francisco Román Alarcón Suárez, ismertebb nevén Isco.
A 38-szoros spanyol válogatott játékost az elmúlt években többször is összefüggésbe hozták a Rossonerivel, azonban korábban egyáltalán nem voltak adottak a feltételek a leigazolásához.
A La Gazzetta dello Sport szerint Isco a Milan vezetőségének kiszemeltjei között szerepel, ugyanis idén nyáron nyolc év után távozhat a Real Madridtól. Carlo Ancelotti nem számít kulcsemberként a 29 éves futballistára és nem ellenzi az eladását. A lap arról számolt be, hogy Isco szerződéséből egy év van hátra a madridi együttessel és nagyjából 20 millió euróért már mozdítható lehet.
A lejáró kontraktus miatt a kölcsönüzlet elég valószínűtlen, hacsak nem hosszabbít egy évvel. Isco helyzetét számos klub figyelemmel kíséri, azonban a Milan előnyére szolgálhat a két klub közötti kiváló kapcsolat. A 4-szeres BL-győztes játékos nagy nemzetközi tapasztalattal rendelkezik és rendkívül sokoldalú. Elsődleges posztja támadó-középpályás, továbbá a széleken és a középpályán is bevethető.
Isco legutóbbi szezonja nem sikerült túl jól és csupán epizódszerepet kapott Zinedine Zidane kezei alatt a Real Madridban: 29 tétmeccsen bő 1000 játékpercet töltött a pályán.
26 hozzászólás
en szemely szerint Öt preferalnam a James – Coutinho – Zyech csoportbol. nagyon jo jatekos , lat a palyan , kreativ – az igaz hogy kevesett jatszott a madridban es forman kivul lehet viszont itt nalunk minden adott hogy ujbol tündököljön! vegyük meg !
Hú de unalmas már ez az Isco.. Egyszerűen nem tudnak leakadni róla..
20 év múlva is olvasni fogjuk: „Isco isméta Milan kiszemeltjei között van”
Igazad van, de egyébként én is őt tartanám a megfelelőnek a török helyére…..
Lassan tényleg olyan, mint régen Ganso volt. Őt is minden mercato alatt „leigazoltuk”.
Ganso…… uhh tényleg 😆
Az a baj, hogy minden nap mást igazolunk le a posztra. Tegnap még Tadic volt… 😀
Sajnos komolytalan már az egész. Persze, most kezdődött csak a mercato, de az irányvonalat már kijelölte az Eliott. Irány a semmibe.
Azt fogjuk leigazolni, akinek a legkissebb a fizetési igénye. Kopogtatunk mindenhol, aki kevesebbet mond, az lesz a nyerő! Tadicsról nem mond le az Ajax, szerintem az reménytelen. Egyébként neki is 4 millió volt az ajánlat. Namost ennyiért Coutinho, James meg Isco sem fog Milanoba költözni.
Nagy jól látod. Lehet dobálózni nagy nevekkel, de egyszerűen nem fognak aláírni ennyiért. Arra viszont van esély, hogy pénzt áldozunk egy játékosért, szóval én Tadicról nem mondanék le, ha jönni akar, akkor az Ajax még most kaphat érte pénzt, ha nem engedik, akkor meg eljátsza, azt amit a török és Donna.
Marc Overmars nyilatkozata szerint semmi esély nincs rá, hogy elengedjék a csapatkapitányukat, ugyanis nagyon fontos a csapatban betöltött szerepe. Élő szerződése van 2023-ig játékosként, azután pedig 2026-ig edzőként az utánpótlásban.
Ok, elfogadom, biztosan így van. Viszont, ha egy játékos váltani akar, és azt lehetett olvasni, hogy a Miannal megegyezett Tadic, akkor hiába mondja Marc Overmars, hogy nem eladó, ezt nem (csak) ő dönti el. Ettől függetlenül, nem gondolom, hogy tudom mi játszódik a színfalak mögött, csak azt, hogy rá látok reális esélyt, míg cutinhora, jamesre, iscora nem.
Én is preferálnám a leigazolását de szerintem esélytelen, minden évben igazolunk egy nagy nevet és soha sem jön senki. Én már úgy vagyok ezzel hogy már csak akkor hiszem el ha már hivatalos lesz, és minden évben eljátszuk ugyanezt
Egyre kellemetlenebbül érzem magamat az ilyen híreket olvasva.
Igazi kirakat vásárlók lettünk, akik bemennek a Maseratti kereskedésbe, megkérdezik a lehetőségeket, és hogy megoldható-e lenne hogy különleges cédrusos fa berakás legyen a mászerfalon, mert az asszony azt szereti.
Utána megnézzük a Ferrarit is, de nagyon nehéz a döntés, ezért veszünk egy használt Suzuki Vitarát, amit végül egy Swiftre cserélünk a szerződés megkötésekor, mert arra kapunk alacsonyabb havi törlesztőt.
Komolyan én szégyenlem magamat a csapat helyett, amikor a barátaim mondogatják a neveket akik felmerültek, mert tudom hogy évi 2 millióért nem jön ide senki, főleg nem kölcsönbe..
Azért melyik club fog nekünk kölcsön adni akárkit vásárlási opcióval, amikor látják hogy Meitet elzavartuk a faszba, Tonalinál alkudoztunk, és még szegény gyereket le is húztuk 400ezerrel.
Nagyon pozitív voltam eddig, mert hittem hogy Maldini nem adná a nevét ehhez.
De igazából leszerepeltek a szememben. Kessie szerződés hosszabbításán tökölnek, és addig fogják húzni, amég egy nagy csapat szól neki hogy ne hosszabbítson, és akkor jövőre megadják neki a 6 milliót.
De mi közben nézegetünk, érdeklődünk, irogatjuk a kivánság listát, és úgy baktatjuk körbe a világot mintha lenne 100 milla a zsebünkben, pedig jelenleg egy Atalanta lényegesen jobban áll nálunk.
Szánalmasak vagyunk… Kiváncsi leszek hogy Isco-James-Tadic mikor fog besötétedni, és igazoláskor már Traore-Mesbah-Konstant ként pózolni.
Nagyon félek hogy a végén kiderül a turpiszság, és Donnarumma a Törökkel együtt azért távozott, mert semmi esélyt nem láttak erősítésekre, vagy arra hogy előrébb lépünk a közeljövőben.
És ez a fizetés sapka, meg Tonali 400ezer euróval való lehúzása, nem éppen annak a jele hogy mi be akarjuk betonozni magunkat a BL be.
Jól látod nincs elég pénz az új igazolásokra. Szerinted ezeknek a híreknek hány %-a igaz? Tavaly még mindenki istenítette Maldinit az igazolások miatt. Te kit igazolnál le, ha 30,40 millió euró lenne a keret+eladásokból bejövő összegek?
T.J5!
Respect!
Dobàloznak a nevekkel a csapat meg Blben szerepel….
Ha legalàbb 1 klasszist nem hoznak,màr most feladhatjuk bl àlmainkat….
Nem tudom, miért ilyen végtelenül borúlátó mindenki egy kósza pletyka alapján. A mercato amúgy csak a napokban kezdődött el, az EB vége előtt valószínűleg nem indul be igazán. Donnának és Hakannak is emeltek volna a fizuján, teljesen érthető, hogy a pofátlanul még nagyobb kért fizut nem adták meg nekik Maldiniék. Akik megérdemlik, így Kessié is, azok szerintem megfogják kapni, de szerintem érthető, hogy egy csapágyasra járatott Frankiboy most inkább pihen az olimpiára, mint tárgyal a szerződéséről. Nem hiszem, hogy Gazidis lenyilatkozna olyat, hogy egy merőben más mercatot fogunk látni, ha erre semmi módjuk nem lenne, és nem bólintott volna rá az Elliott. Szerintem igenis jönni fognak nagy nevek csökkentett fizuval, mert Bl van, és a Milan név még mindig vonzó. Aki meg nem jön a fizukalap miatt, az nem is idevaló, ahogy az említett árulók sem. Nem Maldini dobálózik a nevekkel, hanem a sajtó, akik pont azt akarják elérni, ami megy itt a kommentszekcióban 😀 Egyébként ha már nem Di Marzio vagy Fabrizio Romano nevével kezdődnek ezek a cikkek, akkor már egyből nem szabad olyan véresen komolyan venni. Roppant nagy közhely ez a „nyugtával dicsérjük a napot” szöveg, de valóban semmi értelme a károgásnak egyelőre. Szezonkezdetkor kezdjünk el szerintem aggódni, ha még mindig nem érkeztek komoly nevek. Én hiszek Paoloban, tudja ő, hogy mit csinál 🙂
Nem értek egyet, mert Di Marzio azért nem szokott messze lenni az igazságtól.
Továbbá nem azzal van gond hogy nem akarunk évei 15-20 milliós fizetéseket adni, mert azzal én se értek egyet.
De hogy egy Serie-A 2. helyezettje aki hosszú évek után bejut a BL be, 400 ezer eurón kell szarakodjon, vagy a csapatunk legjobb játékosának nem adunk +500 ezret hogy végre hosszabbítson, hanem helyette 10 hónapja ”Pozitívan tárgyalgatunk vele” az megint más.
Az évi 5-6-8 millióknak bele kell férjen egy BL csapatnak.
És ahhoz hogy fokuszálhassunk / megálljuk a helyünket a BL be, igenis kellene egy-két ember, akik nem beválhatnak, hanem azonnal erősítések lennének.
És ez nem a Kínai hadsereg, hogy minden egységes, igenis el kell fogadni hogyha idejön egy sztár, akinek a neve nem csak minőséget jelent, de sok rajongó bevonzását is, annak nem tudjuk kiszúrni a szemét 3 millió/év fizetéssel. Mert hülye lenne elfogadni, miközben a mezei eladásából több jönne be.
És nekünk nem csak a BL be kell megállni a helyünket, hanem nem szabadna onnan kiesni, és a top4 elvásár a csapattól. Ehhez viszont kellene 2-3 olyan ember, aki a semmiből tud húzni egy váratlant, és a kieső csapatok elleni meccseket eldöntik.
Ha Samu helyén Berardi játszott volna, akkor nem szenvedünk ennyit a gól lövéssel.
Mert jelenleg meg kell fogni Ibrát, vagy megrúgni a térdét 3x és meg vagyunk lőve.
4-2-3-1 ben, elvárható lenne hogy a támadó négyesből, bármelyik játékos villanjon alkalom adtán… Ezt viszont nem a kölcsön opciós, évi 1 milliós játékosoktól fogjuk látni.
Tadic- Berardi – Isco hármas, már nem csak hogy hatalmas minőségi ugrás lenne, de egy üzenet is hogy mi vagyunk az AC Milan, és igenis komolyan kell venni minket.. Mert ilyen játékosokkal lehet félgőzzel is verni a kicsiket.
Nagyon remélem hogy én érzem rosszul, és valóban jön majd normális játékos, de ez viszont felelőtlenség lenne, mert ha holnap leigazoljuk Iscot évi 7 milláért, akkor nehezítené a Kessievel való tárgyalásokat.
Mindenképpen hosszabbítani kell a játékosainkal.
A „Minden napra 1 kiszemelt” című játék következő része. Jöhetnek a tippek, hogy holnapra ki lesz a „kiszemelt”, de akár már a szerdai tippek is.
Mez eladasbol szinte semmit nwm kap a klub kiveve amit a Milan storeok an adnak el
Egy régi mercatónkról (kb2014?) készült annó egy karikatúra: az első három képen reménykedve ül a milanista a számítógép előtt és olvassa a híreket (nagyjából így):
1. A Milan Gansót akarja
2. Közel a megállapodás Fabregas-szal
3. Jön Cavani vagy David Silva?
A 4. képen meg veri a fejét a monitorba, és kb az olvasható: aug.31: a Milan leigazolta Taarabtot.
Hetek óta ilyen érzésem van…
Elképesztő h milyen toxikus hangulat uralkodik az elmúlt hónapokban az összes Milan érdekeltségű magyar oldalon. Bármi van, soha semmi nem jó, folyamatosan megy a negativizmus, a károgás, a fröcsögés. Én úgy látom hogy itt (tisztelet a kivételnek) abszolút nulla a bizalom Maldiniék felé. Még az esélyt sem kapják meg… Miközben Milánóban a Casa Milan előtt a Curva Sud éltette és támogatta őket köszönetet mondva a munkájukért.
Egyszerűen nem tudom felfogni hogy az emberek mennyire nem tudják helyén kezelni a pletykákat. Pedig ehhez nem kell atomfizikusnak lenni. Május óta 10 csapatnyi játékost hoztak szóba a Milannal, az esetek 90-95 százalékában valójában az ég világon semmi nincs. Ezek nagy része újságírói kitaláció, alaptalan pletykák. Az újságok ebből élnek, hogy bedobnak egy nevet azt lehet csámcsogni a népnek.
Az a baj, hogy mindenki nagy bennfentes újságírót játszik, valójában meg sehol semmi. Totál hiteltelen, Gazzetta ,Tuttosport, mind… Egyedül Di Marzio, Fabrizio Romano és Antonio Vitiello a három leghitelesebb, legmegbízhatóbb forrás. Az ő szavukra lehet adni, különösen Fabrizio Romano szavára, akinek brutál hitelessége és respektje van a szakmában. Viszont az elmúlt években jópár kacsával egy-egy füles miatt Di Marzio is időnként elment egy olyan irányba, ami eléggé rontott a megítélésén.
Az előző átigazolási piacokból kiindulva hiszem, hogy pontos célpontok vannak az egyes posztokra, a többi csak ködösítés. Nonszensz, hogy minden egyes nap bedobnak egy nevet. Maldini kinevezése óta amúgy is nagyot változott a kommunikáció, gyakorlatilag semmit sem mondanak, mutatnak kifelé.
Hivatalosan 4 napja tart a mercato, de már szanaszét lett fikázva az egész vezetőség. Nem értem, hogy miért nem lehet csak egy kicsit bízni bennük és hinni abban, hogy tudják a dolgukat. Főleg az előző igazolások tekintetében. Maldini sem hibátlan, biztos lesznek olyan üzletek, amik nem sülnek el jól, lásd Duarte vagy Mandzukic esetét, de szerintem rászolgált a bizalomra igazgatóként.
Meg kellene próbálni elvonatkoztatni az előző vezetőségek baklövéseitől és rossz üzletpolitikájától, mert arról egyáltalán nem Maldiniék tehetnek.
Hagyjuk a pletykákat és nézzük a tényeket. Donna és Calha szerződéshosszabbítását tavaly elbaltázták Maldiniék és idén ingyen leléptek tőlünk. Kessié, Romagnoli és Calabria szerződéshosszabbításáról lassan egy éve születnek cikkek, hogy mennyire közel a megállapodás és a felek milyen pozitív találkozót tartottak. Ennek ellenére itt a nyári mercato kezdete és még mindig nincs meg az aláírásuk, így ha nem adjuk el őket, amire Romagnolit kivéve semmi szándék, ők is ingyen leléphetnek jövőre, mert az biztos, hogy télen már senki se fog fizetni értük.
És akkor ne felejtsük el azt se, hogy ha tényleg nincs semmi pénz a csapatnál (ami valószínűsíthető, hogy ha még Tonali 1 éve megállapodott fizetésén is alkudozni kezdenek) akkor biztos, hogy középhátvédre kell-e kiadni 30 millió eurót, amikor Calha helyére nincs senki, kellene minimum 1, de inkább 2 csatár, legalább egy jobbszélső, na meg Theo és Calabria mögé se ártana valaki.
d és a török esetében csak annyit hibáztak Maldiniék, hogy hittek nekik. Részükről folyamatosan jött, hogy maradni akarnak, a Milan a prioritás, stb, aztán kicsit több pénzért megpattant mindkettő. De tavaly nyáron már elkezdődtek a tárgyalások velük, szóval Maldiniék amit tudtak megtettek.
Az meg, hogy alkudozás van nem jelenti azt, hogy nincs pénz. Annyi biztos nincs mint egy PSG-nél vagy a manchesteri csapatoknál, de abszolút nem baj, ha nem szórják ész nélkül, hanem megpróbálnak minél jobban kijönni belőle. Tomorit a hírek szerint nem egyben fizetjük ki, de ha meg nem élünk az opcióval akkor most azért lennének Maldiniék ekézve, hogy 30 milliót megért volna a srác, miért nem igazoltuk le.
Ami engem illet, a pénzhiány miatt aggódom. Hakan 0,5-1milliós fizetés különbözete miatt gondolom ezt illetve amiatt, h Kessiével sem léptünk egyről a kettőre hónapok óta. Meglátjuk mi lesz!
Én úgy gondolom, hogy a töröknél nem azért nem adtunk többet, mert ennyi pénz sincs, hanem mert nem ért annyit amennyit kért.
Kessiével kíváncsi vagyok mi lesz, teljesítménye alapján azt gondolnám, nála rugalmasabbak lesznek. Az, hogy milyen előrelépések voltak, csak találgatni lehet. Eleve úgy kezdődtek a hírek, hogy 4 milliót kér de az első ajánlat 3 millió volt. Most járunk 5 meg 6 milliós kérésnél, és 4 ajánlatnál. Szóval mindenki ír mindent.
Welcome on board. Meglehetősen gyakran leírom azt, hogy Iscohoz hasonló rutinos emberekre van szüksége a csapatnak. A tapasztalatával még 3-4 év múlva is többet tud segíteni, mint egy újjabb reménység, tehetség. Sztem itt nem az átigazolási formula lesz a döntő, mivel Perezzel könnyen közös nevezőre lehet jutni ha egy számára nem kulcsjátékos menni akar, de CR-t is könnyen elengedte..Szóval ha valaki menni akar a Madridból, Perez ebből nem csinál nagy ügyet. Itt Isco finanszírozása lesz a fő szempont. A fizetése..Nem egy olcsó játékos. Most el lehet dönteni, hogy mit akar a Milan…Vagy jön Ziyech magasabb áron és kevesebb fizetéssel, vagy jön Isco alacsonyabb áron, magasabb fizetéssel. Ziyech fiatalabb, de a Chelsea kemény dió.