Kevin-Prince Boateng, a Schalke középpályása elmondta, a Milan még mindig előkelő helyet foglal el a szívében és szomorúsággal tölti el a klub jelenlegi helyzete.
Boateng három idényt töltött a Milanban majd 2013 nyarán a Bundesligában szereplő Schalkéhoz igazolt.
A ghánai középpályás elmondta, jelenleg boldog Németországban, de nem zárja ki annak a lehetőségét, hogy visszatérjen Olaszországba. „Kicsit szomorú vagyok a Milan jelenlegi helyzete miatt, mert még mindig nagy rajongója vagyok a klubnak. A Milan mindig a szívemben lesz. Seedorf játékosként minden bizonnyal jobb volt, mert nagyon sok éven át játszott. Edzőként időre van szüksége. Nem könnyű egy nap alatt megváltoztatnia a dolgokat. Számomra ő egy nagy edző, de idő kell neki” – mondta Prince a Verissimónak.
„Balotelli? Ő még fiatal és nagy játékos, de túl nagy nyomás nehezedik a vállára. Visszatérés a Milanba? Nem tudom. Boldog vagyok itt Németországban, hisz ez az otthonom. Itt születtem, de a futballban bármi megtörténhet. Három évet éltem Milánóban és ez mindig a szívemben lesz. Majd meglátjuk” – fejezte be.
Boateng a jelenlegi szezonban 21 bajnoki mérkőzésen lépett pályára 6 gólt és 4 gólpasszt szerzett.
6 hozzászólás
akkor gyere vissza a milan ba
Na ettől féltem. Rúgdossa csak Gánában vagy Németo-ban ki a labdát a közönség közé és ne a Milan szineiben.
Én nem értem, hogy lehet valaki ennyire ingerült, mint amilyen Te vagy.
Undorító a csapat hozzáállása, undorító a frizurakirály státusz, ez az egész sztár allűr ami körbeveszi ezeket a semmirekellőket. Hozzuk még egy hisztis barbit (vissza). Nem, akkor már nézegetnék valakit a primaverából. Nem kell Boateng. Középszer, hisztis és engem nagyon zavart az az incidens a felkészülési meccsen. Focizzon és ne füleljen, nem azért kapja a pénzét. Engem lebozgorozhatnak de mégsem vágom közéjük az esernyőmet vagy a sapkámat.
nem MILAN szurkolók közé rúgta a labdát, és igaza volt, szivesebben látnék egy JÓ FORMÁBAN lévő BOATENGET a pályán, mint például robinhot,bonerat”,mexest nálam ő viszi a prímet nagyon nem szeretem ,egy igazi romás játékos maradt”,de engem montolivo sem győzött meg,ez csak az én véleményem, szerencsére nem egy formán gondolkodunk csak egy biztos MILAN MINDÖRÖKKÉ!!!!!!!
Alibizz a Schalkéban Kevin. Örülök hogy nem vagy itt..