A milannews.it cikke szerint a Zenit vezetői nem tágítanak, és újra megpróbálják megszerezni az AC Milan saját nevelésű védőjét, Ignazio Abatét.
Az orosz klub korábban 10 millió eurót ajánlott az olasz védőért cserébe, amit azonban a Milan visszautasított. A piros-feketék vezetői állítólag 15 millió alatt nem válnának meg Abatétől, és számításuk még akár be is jöhet, hiszen a Zenit hajlandó emelni a tétet.
Az új ajánlat nagyságáról egyelőre még nincsenek hírek, de a Milanhoz közelálló portál szerint Abate évi 3,5 millió eurót kereshetne új klubjában, amihez még hozzájönnének a különféle bónuszok is.
15 hozzászólás
De jó lenne, gyakorlatilag elcserélni a fiatalabb és jobb Santonra. Hülyének is megéri.
ez lenne az év üzlete,vkit megvettünk annyiért amennyit ért,és eladjuk annyiért amennyit gondolunk róla 😀
Lehet még egy cseré opciót is bevehetnénk az üzletbe,akkor legalább biztos érkezne játékos is,és nem nyelnék le a zsettát sem a górék 😀
Csak az a gond,hogy mi ahhoz is hülyék vagyunk,hogy eladjuk az egyik leggyengébb védőnket jó pénzért.
Mehet!!Nem egy MILAN szitű játékos!Még harcoljunk ki pár millát!! 15 jól jönne!
De azért igazoljunk is!!!
Érdekes nektek senki nem MILAN szintű focista…..Van Basten éra óta akkor senki nem az????
jah… Mindeki azt hajtsa mostanság h ez nem Milan szint, az nem Milan szint. Értsétek már meg nincs ma már az a nagy Milan, amelybe nehéz volt bekerülni, hisz a világ legjobb játékosai játszottak nálunk. Ma már ehhez a kerethez kell hasonlítani, és ha ezt tesszük ak Abate igen is mai Milan szint!
csak akkor szabad elengedni, ha minőségi pótlás lesz cserébe, amit kétlek h lenne… 🙁
Több portál szerint, ha Abate megy, akkor Santon biztos érkezik. Santon fiatalabb, illetve már most jobb mint Abate. Mindenképp jó üzlet lenne.
Ha így haladunk, akár Hulk-al is elcserélhetnénk…:D
Támogatom 😀
Nagy baklövés csinál berlu ha nem ad oda egy ilyen semminek nevezhető Abatet 12millióért. Mi sem eladni nem tudunk, se venni. Ez az érdekes ha belegondolunk.
Istenem, örülni kéne, hogy pénzt akarnak adni érte (egy kis túlzással). Ebből a pénzből simán lehetne pótolni egy olyan jobb hátvéddel aki lehet tud beadni is.
Zenti? Nem Zenit? Naa mind1 akkor menjen szerintem csak ha jön Santon de ezt kétlem..
Én kifejezetten szerettem Abate-t. Évek során rengeteget fejlődött és ezt tisztelem benne. Azzal viszont én is egyet tudok érteni, hogy beadni a mai napig nem tanult meg. Szezononként van 5-6 beadása, ami pont oda megy, ahová kell. Meccsenként kellene meg lennie az 5-6 beadásnak, nem szezononként.
Ebben a szezonban túl sok hasznát nem vettük játékának sérülése miatt (is), ráadásul DeSciglio már most jobb teljesítményt nyújt, mint ő.
Szerintem el kell fogadni bármi ajánlatot, ami 10 millió fölött érkezik.
Mikor először felröppent Santon neve, akkor olvastam valahol a nyilatkozatát, miszerint nagyon jól érzi magát A Premier League-ben és nem akar visszatérni Olaszországba. Nem hinném, hogy egyhamar haza tudnánk csábítani.
El kell fogadnunk,hogy már nem vagyunk a régi fényében tündöklő Milan! Mint anno egy Fiorentina,vagy egy Napoly, vissza esik a csapat teljesítménye,és beleolvadunk a középmezőny szürke forgatagába! Szomorú,de nekünk Milan szurkolóknak a zord időben is a csapat mellett kell állni! Ha Seria B-ben szereplünk,akkor is mellettük kell állni! Lesz ami lesz,csak ne ígérgessenek össze vissza! Én ezért nem vagyok kibékülve ezzel a vezetőséggel! Nah de… Forza Milan!