| Hozzászólás cím | Fórum | |
|
|
: A Milan jelene és jövője
Írta: Rossoneri1978, 3 hét telt el |
A Milan jelene és jövője |
| Minden a lehető legjobban alakul a klub körül…Nem is tudom hogy mi következhet ezután. Lassan az egész biznisz ráomlik a fejére az amerikai baromnak, akinek még pénze van is de már nincs ahhoz hogy sz... | ||
|
|
: A Milan jelene és jövője
Írta: gumicsiga, 4 hét telt el |
A Milan jelene és jövője |
| Igazából sz@rt se fog érni a gyors vezető/edzőváltás, a keret nagy része és a tőkeemelés hiánya maradni fog. Eladni megint KELL, venni viszont nem fogunk tudni akárkit. Leao, Pavlovic párosból szerint... | ||
|
|
: A Milan jelene és jövője
Írta: Anselmo, 4 hét telt el |
A Milan jelene és jövője |
| Változás az lesz. Vagyis lesz is, meg nem is. Mert most már az az állandóság, hogy minden évben elölről kezdjük a napot, mintha ez az Idétlen időkig című film lenne. És reméljük, hogy most majd jól si... | ||
|
|
: A Milan jelene és jövője
Írta: dreid, 4 hét telt el |
A Milan jelene és jövője |
| Nem akarok az előző szezonnal foglalkozni. Legyen elég annyi, hogy ezt az egészet fejben bukták el. Hogy ez az edző hibája, vagy a játékosok nem elég erősek egy nagycsapathoz vagy a vezetőség gondolko... | ||
