Több kényszerű cserét is végre kellett hajtania Cesare Prandellinek, az olasz labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányának a Brazília ellen 4–2-re elveszített csoportmeccsen a Konföderációs Kupán. A találkozó után kiderült, hogy Ignazio Abate számára véget ért a torna.
Abatét a 30. percben kellett lecserélni, miután kificamodott a válla, míg milanos csapattársa, Riccardo Montolivo 4 perccel előtte szintén kényszerűségből hagyta el a pályát.
„Azonnal helyreraktuk a vállát, és már jobban is érzi magát a játékos, de biztosan nem léphet már pályára a tornán” – nyilatkozta Enrico Castellacci, az olasz válogatott orvosa.
Egyes hírek szerint Abate számára tegnap nem csak a Konföderációs Kupa ért véget, de a sérülés miatt ki kell hagynia a Milan számára létfontosságú Bajnokok Ligája selejtezőt is. A milannews.it szerint a felépülés akár 45-60 napot is igénybe vehet.
Riccardo Montolivót fejsérülése miatt elővigyázatosságból kivizsgálásra kórházba szállították, de nincs komolyabb baja. A meccset sérülés miatt kihagyó Andrea Pirlo esetében remélik, a – minden bizonnyal – spanyolok elleni csütörtöki elődöntőre már bevethető állapotban lesz.
9 hozzászólás
hurrá…
Még soha sem volt ficamom, de nem hiszem el, hogy augusztusig ne jönne helyre!
Hidd el nem jön rendbe.
Ez a Neymar egyre kevésbé szimpi. Mindenesetre forza Abate és Montolivo!
Igen jól kikellet volna állítani….
Igen mivel egyértelmű hogy törlesztett a kis cigány 😀
Kis szarrágó Neymar, az a törlesztése pirosat érdemelt. Valjuk be őszintén, azaz üzbég bíró (a nagy híres üzbég bajnokságban edzett) kb annyit értett a bíráskodáshoz, mint az a szerencsétlen Knézy a közvetítéshez.
Remélem valaki jól helyre hozza ezt a neymar buzit! És még bocsánatot se kért…
Hát igen. Ha ez a szokásos éves Milan-Barca randin történik, Mexes vagy Flamini 1 ilyen után eldöntötte volna, hogy megél-e Nemár Európában. Nem volt 1 jó meccs a tegnapi milanos szempontból, kivéve DS remek teljesítményét. Dzsákkerinit, aki nem fér be a saját csapatába meg megszállta Sárika szelleme.