A Milan egy újabb felkészülési mérkőzést jelentett be a 2025-ös nyári felkészülési időszakra és ez lesz az ötödik megmérettetés az első tétmeccs előtt.
A Rossoneri számára július 4-én, pénteken kezdődik az előszezon az orvosi vizsgálatokkal és az erőnléti tesztekkel, majd Massimiliano Allegri, a Milan régi-új vezetőedzője július 7-én megtartja az első edzést a csapatnak Milanellóban.
A Milan a hivatalos honlapján bejelentette, hogy augusztus 10-én, vasárnap a Premier League-ben szereplő Chelsea ellen játszik felkészülési mérkőzést. Az összecsapást Londonban a Stamford Bridge-en rendezik közép-európai idő szerint 16:00-kor.
Érdekesség, hogy egy nappal korábban, augusztus 9-én Írországba látogat a Milan és a Leeds United lesz az ellenfél. Az egy hétvége alatt rendezendő két mérkőzés kiváló lehetőséget biztosít Allegri számára, hogy minden játékosának játéklehetőséget adjon és „élesben” tesztelje őket a 2025/26-os szezon kezdetét megelőzően.
Júliusban a Milan turnézni megy az ázsiai és csendes óceáni térségbe, melynek keretében az Arsenal, a Liverpool és a Perth Glory ellen lép pályára.
1 hozzászólás
Lesz fogadás a főoldalon arról a meccsen maignan milyen mezben lesz?