Sassuolo-Milan 0-2.<div class="addthis_toolbox addthis_default_style " addthis:url='http://www.acmilan.hu/2017/11/05/ketgolos-milan-gyozelem-szuletett-a-sassuolo-ellen/' addthis:title='Kétgólos Milan győzelem született a Sassuolo ellen '  ><a class="addthis_button_facebook_like" fb:like:layout="button_count"></a><a class="addthis_button_tweet"></a><a class="addthis_button_google_plusone" g:plusone:size="medium"></a><a class="addthis_counter addthis_pill_style"></a></div>

Kétgólos Milan győzelem született a Sassuolo ellen

A Milan vasárnap este 2-0-s győzelmet aratott a Sassuolo ellen a Serie A 12. fordulójának zárómeccsén.

Vincenzo Montella nem ülhetett le nyugodtan a Milan kispadjára, ugyanis a hírek szerint csak győzelemmel menthette meg az állását. Gondjait tovább növelte Davide Calabria, aki visszatérhetett fejsérülése után, hogy aztán még az első negyedórában lecseréljék sérülés miatt. A Milan a 40. percben szerezte meg a vezetést: Alessio Romagnoli egy kisszöglet után felpördülő labdát sodort a kapuba a kapust megelőzve. Andrea Consigli hiába reklamált szabálytalanságot, a videobíró sem neki adott igazat. (0-1)

A második félidő egy szebb Milan-gólt tartogatott. A 67. percben Fabio Borini indította a jobb oldalon meglóduló Susót, aki becselezte magát a tizenhatoson belülre, majd a hosszú felső sarokba lőtt. (0-2)

A Milan tehát nyert, Montella fellélegezhet – legalább a következő mérkőzésükig.

SASSUOLO – MILAN 0-2

Időpont: 2017.11.05. 20:45
Helyszín: Mapei Stadium, Reggio Emilia
Játékvezető: Damato
Gólszerzők: Romagnoli (40.), Suso (67.)
Sárga lapok: Acerbi, Missiroli ill. Romagnoli, Bonucci, Montolivo

SASSUOLO: Consigli; Gazzola, Cannavaro, Acerbi, Peluso; Mazzitelli, Missiroli, Cassata (Matri 55.); Politano (Rogerio 84.), Falcinelli, Ragusa (Pierini 70.).

Cserék: Marson, Pegolo, Magnanelli, Biondini, Sensi, Scamacca, Lirola.

MILAN: G. Donnarumma; Zapata, Bonucci, Romagnoli; Calabria (Abate 14.), Kessié, Calhanoglu (Locatelli 64.), Montolivo, Borini (Antonelli 81.); Suso, Kalinic.

Cserék: A. Donnarumma, Storari, Gomez, Musacchio, Paletta, Mauri, Cutrone, André Silva.