A következő egy hétben válogatott mérkőzéseket rendeznek és a Milan játékosok közül 14-en érdekeltek az...<div class="addthis_toolbox addthis_default_style " addthis:url='http://www.acmilan.hu/2017/10/05/14-jatekost-kapott-meghivot-a-valogatott-meccsekre/' addthis:title='14 játékost kapott meghívót a válogatott meccsekre '  ><a class="addthis_button_facebook_like" fb:like:layout="button_count"></a><a class="addthis_button_tweet"></a><a class="addthis_button_google_plusone" g:plusone:size="medium"></a><a class="addthis_counter addthis_pill_style"></a></div>

14 játékost kapott meghívót a válogatott meccsekre

A következő egy hétben válogatott mérkőzéseket rendeznek és a Milan játékosok közül 14-en érdekeltek az összecsapásokon 8 különböző nemzeti csapat színeiben.

Az olasz válogatottba ezúttal két játékos kapott meghívót a csapatból, nevezetesen Gianluigi Donnarumma és Leonardo Bonucci. Az olaszok október 6-án Torinóban fogadják Macedóniát, majd három nappal később Albánia ellen lépnek pályára világbajnoki selejtezőn. Ami a korosztályos válogatottat illeti: Davide Calabria, Manuel Locatelli és Patrick Cutrone az U21-es, Niccolo Zanellato az U20-as, míg Matteo Gabbia az U19-es együttest fogja erősíteni.

André Silva ott van a portugál válogatottban, amely október 10-én a Ricardo Rodriguez vezette Svájccal csap össze. Emellett Hakan Calhanoglu (Törökország), Lucas Biglia (Argentína), Cristian Zapata (Kolumbia), Gustavo Gomez (Paraguay) és Franck Kessié (Elefántcsontpart) is meghívót kapott hazája nemzeti csapatába.

Nikola Kalinic a Roma elleni bajnokin izomsérülést szedett össze, így ő nem játszhat a horvát válogatottban.

VÁLOGATOTT SZEREPLÉSEK:

Gianluigi DONNARUMMA, Leonardo BONUCCI (Olaszország)
október 6. Torino, Olaszország Olaszország-Macedónia
október 9. Shkoder, Albánia Albánia-Olaszország
André SILVA (Portugália)
október 7. Andorra La Vella, Andorra Andorra-Portugália
október 10. Lisszabon, Portugália Portugália-Svájc
Ricardo RODRIGUEZ (Svájc)
október 7. Basel, Svájc Svájc-Magyarország
október 10. Lisszabon, Portugália Portugália-Svájc
Hakan CALHANOGLU (Törökország)
október 6. Eskisehir, Törökország Törökország-Izland
október 9. Turku, Finnország Finnország-Törökország
Lucas BIGLIA (Argentína)
október 6. Buenos Aires, Argentína Argentína-Peru
október 11. Quito, Ecuador Ecuador-Argentína
Franck KESSIÉ (Elefántcsontpart)
október 6. Bamako, Mali Mali-Elefántcsontpart
Cristian ZAPATA (Kolumbia)
október 6. Barranquilla, Kolumbia Kolumbia-Paraguay
október 11. Lima, Peru Peru-Kolumbia
Gustavo GOMEZ (Paraguay)
október 6. Barranquilla, Kolumbia Kolumbia-Paraguay
október 11. Asuncion, Paraguay Paraguay-Venezuela
Davide CALABRIA, Patrick CUTRONE, Manuel LOCATELLI (Olaszország U21)
október 5. Budapest, Magyarország Magyarország-Olaszország
október 10. Ferrara, Olaszország Olaszország-Marokkó
Niccolo ZANELLATO (Olaszország U20)
október 5. Gorgonzola, Olaszország Olaszország-Anglia
Matteo GABBIA (Olaszország U19)
október 4. Huskvarna, Svédország Olaszország-Moldova
október 7. Jönköping, Svédország Olaszország-Észtország
október 10. Jönköping, Svédország Svédország-Olaszország

 

Címkék:

A szerző: norberto012